Povezane vesti

‘Slušaj dragane, budi oprezan’: Piksi se prisetio razgovora sa Maradonom, otkrio šta ga je posavetovao legendarni…

‘Slušaj dragane, budi oprezan’: Piksi se prisetio razgovora sa Maradonom, otkrio šta ga je posavetovao legendarni…

Hot sport 23.11.2021
U razgovoru za italijansku ‘Gazetu’ Dragan Stojković Piksi govorio je o raznim temama. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije govorio je o našem napadaču Dušanu Vlahoviću. Takođe, dotakao se i tandema SMS – Dušan Tadić, a više o tome… »
Piksi žali što nije osvojio Zlatnu loptu: „Uveren sam da bih je osvojio, da nije bilo problema sa kolenom“!

Piksi žali što nije osvojio Zlatnu loptu: „Uveren sam da bih je osvojio, da nije bilo problema sa kolenom“!

Hot sport 23.11.2021
Bio na korak od Milana Selektor Srbije Dragan Stojković dao je veliki intervju italijanskoj Gazeti delo Sport u kojem se osvrnuo na najvažnije momente u igračkoj i trenerskoj karijeri. – Milan me je želeo u svojim redovima, ali već sam bio potpisao… »
Piksi u razgovoru sa italijanima: „Vlahović je fantastičan napadač! Budalaština je da Sergej i Tadić ne mogu da igraju…

Piksi u razgovoru sa italijanima: „Vlahović je fantastičan napadač! Budalaština je da Sergej i Tadić ne mogu da igraju…

Hot sport 23.11.2021
Dragan Stojković Piksi, selektor Srbije, dao je intervju za „Gazetu delo Sport“. Najinteresantniji deo intervjua se odnosio na Dušana Vlahovića i na, kako ih je on nazvao, “budalaštine” da Sergej Milinković Savić i Dušan Tadić ne mogu da… »
Piksi: Da nije bilo povreda osvojio bih Zlatnu loptu! Budalaštine da Sergej i Tadić ne mogu zajedno

Piksi: Da nije bilo povreda osvojio bih Zlatnu loptu! Budalaštine da Sergej i Tadić ne mogu zajedno

Mozzart sport 23.11.2021
Savet Vlahoviću – da promeni klub, ali i ostane u Italiji. I preporuka Interu da kupi Filipa Kostića. ( Od dopisnika Mozzart Sporta iz Italije) Selektor Srbije Dragan Stojković dao je veliki intervju italijanskoj Gazeti delo Sport u kojem se dotakao… »

Vesti dana »