Povezane vesti

Bivši centar Partizana već završio misiju u Zadru?

Bivši centar Partizana već završio misiju u Zadru?

Sportske.net 23.11.2021
Ekipa Zadra posle devet odigranih kola u AdmiralBet ABA ligi ima najslabiji učinak, samo jednu pobedu su Zadrani ostvarili, pa je aktuelna ligaška pauza prilika za pregrupisavanje tima kako bi se u nastavku sezone ova ekipa pomerila sa dna tabele. S tim… »
Omić: Za Zvezdu posebno motivisan, znam ko me ne voli…

Omić: Za Zvezdu posebno motivisan, znam ko me ne voli…

N1 Info 23.11.2021
Povratnik u redove Cedevite Olimpije Alen Omić kaže da će posebno motivisan biti u mečevima sa Crvenom zvezdom, čije je boje branio tokom 2018. godine. Nepunih šest meseci je centar iz Tuzle igrao za Zvezdu, bio je i MVP finalne serije Superlige… »
Za zvezdu sam dao sve, znam ko me voli, a ko ne! Alenu Omiću su Delije zviždale, a on je otišao uzdignute glave

Za zvezdu sam dao sve, znam ko me voli, a ko ne! Alenu Omiću su Delije zviždale, a on je otišao uzdignute glave

Mondo 23.11.2021
Alen Omić je pojačao Cedevita Oliimpiju i pričao je i o crveno-belima. Alen Omić je pojačao Cedevita Oliimpiju i pričao je i o crveno-belima. Dobila je Cedevita Olimpija veliko pojačanje. Stigao je Alen Omić. Nekadašnji centar Crvene zvezde je u… »
"Znam ko me voli, a ko ne": Alen Omić će biti posebno motivisan protiv Zvezde

"Znam ko me voli, a ko ne": Alen Omić će biti posebno motivisan protiv Zvezde

Večernje novosti 23.11.2021
FOTO: N. Paraušić Ovaj 29-godišnji centar je crveno-beli dres nosio u sezoni 2017/2018 i bio je najkorisniji igrač Superlige Srbije. - Imaću najveći motiv da se pokažem u LJubljani, da sam napredovao preko za ovih nekoliko godina. Želim da… »
‘Znam ko me tamo voli, a ko ne!’: Alen Omić motivisan za duele sa Crvenom zvezdom – ‘Moja ljubav je košarka, a ne…

‘Znam ko me tamo voli, a ko ne!’: Alen Omić motivisan za duele sa Crvenom zvezdom – ‘Moja ljubav je košarka, a ne…

Hot sport 23.11.2021
Slovenački košarkaš govorio je o povratku na Jadran. Alen Omić novo je pojačanje Cedevita Olimpije, a po povratku u ABA ligu istakao je da mu je jedan od motiva bila i Crvena zvezda za koju je igrao u sezoni 2017/2018, kada nije naišao na… »
Alen Omić o Željku Obradoviću, ali i meču sa Zvezdom: "Znam ko me tamo voli, a ko ne"

Alen Omić o Željku Obradoviću, ali i meču sa Zvezdom: "Znam ko me tamo voli, a ko ne"

Sportske.net 23.11.2021
Novi košarkaš Cedevita Olimpije Alen Omić prokomentarisao je aktuelna dešavanja u AdmiralBet ABA ligi povodom svog povratka u takmičenje i naglasio da će biti izuzetno motivisan kada bude igrao protiv bivšeg kluba Crvene zvezde. Omić je potpisao… »
Cedevita Olimpija angažovala centra: Slovenački košarkaš se vratio u ABA ligu

Cedevita Olimpija angažovala centra: Slovenački košarkaš se vratio u ABA ligu

Večernje novosti 23.11.2021
FOTO: N. Paraušić Ovaj 29-godišnjak je od letos bio bez kluba, a pre dolaska u tim Jurice Golemca igrao je za francuski Burž, gde je prošle sezone prosečno beležio 11,4 poena i devet skokova. Omić je u karijeri igrao za Efes, Malagu, Hapoel… »

Vesti dana »