Povezane vesti

Šmit za glas Amerike: Vojska Republike Srpske neće biti formirana

Šmit za glas Amerike: Vojska Republike Srpske neće biti formirana

Večernje novosti 23.11.2021
Foto OHR Posledice toga su vrlo jasne, uključujući i moju stranu. Nakon što sam razgovarao sa generalnim sekretarom NATO prošle sedmice, rekao bih da se ne radi o povećanju prisustva, već o prisustvu koje se može smatrati opredelenjem međunarodne… »
Šmit: Vojska Republike Srpske neće biti formirana

Šmit: Vojska Republike Srpske neće biti formirana

N1 Info 23.11.2021
Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit izjavio da Vojska Republike Srpske neće biti formirana. „Posledice toga su vrlo jasne, uključujući i moju stranu“, rekao je Šmit za Glas Amerike u Vašingtonu, gde će se sastati sa predstavnicima Stejt… »
Šmit: Vojska Republike Srpske neće biti formirana!

Šmit: Vojska Republike Srpske neće biti formirana!

Vesti online 23.11.2021
Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit izjavio da Vojska Republike Srpske neće biti formirana. – Posledice toga su vrlo jasne, uključujući i moju stranu – rekao je Šmit u Vašingtonu, gde će se sastati sa predstavnicima Stejt departmenta. On je… »
Visoki predstavnik Kristijan Šmit poručio: Vojska Republike Srpske neće biti formirana

Visoki predstavnik Kristijan Šmit poručio: Vojska Republike Srpske neće biti formirana

Kurir 23.11.2021
Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit izjavio da Vojska Republike Srpske neće biti formirana. "Posledice toga su vrlo jasne, uključujući i moju stranu", rekao je Šmit za Glas Amerike u Vašingtonu, gde će se sastati sa predstavnicima Stejt… »
Šmit podneo raport amerima: Vojska Republike Srpske neće biti formirana!

Šmit podneo raport amerima: Vojska Republike Srpske neće biti formirana!

Večernje novosti 23.11.2021
Foto: BHRT printskrin "Posledice toga su vrlo jasne, uključujući i moju stranu", rekao je Šmit za Glas Amerike u Vašingtonu, gde će se sastati sa predstavnicima Stejt Departmenta. On je naveo da je prošle sedmice razgovarao sa generalnim sekretarom… »

Vesti dana »