Povezane vesti

Bio je ćelav, zaprosio je dalilu u parovima, zaljubio se i venčao: Ovo je život Dejana Dragojevića kog je žena prevarila…

Bio je ćelav, zaprosio je dalilu u parovima, zaljubio se i venčao: Ovo je život Dejana Dragojevića kog je žena prevarila…

Kurir 24.11.2021
Dejan Dragojević je posle kraha braka sa Dalilom Dragojević doživeo pravu transformaciju, kako fizičku tako i psihičku. Nakon što ga je bivša žena prevarila pred milionskim auditorijumom i nastavila vezu sa Filipom Carem, Dejan je značajno… »
Bivša devojka Filipa Cara podsetila gledaoce kako je nju varao!

Bivša devojka Filipa Cara podsetila gledaoce kako je nju varao!

Svet plus 24.11.2021
Bivša zadrugarka, ujedno i bivša devojka Filipa Cara, Aleksandra Nikolić, prokomentarisala je ovu situaciji i otkrila šta misli kako će se dalje razvijati odnos ovog ljubavnog četvorougla. Podestila je gledaoce kako je nju varao sa Minom… »
Filipa cara urnisala bivša devojka! Osula rafalnu paljbu i po Maji Marinković: Ona će se ubrzo prešaltati na janjuša!

Filipa cara urnisala bivša devojka! Osula rafalnu paljbu i po Maji Marinković: Ona će se ubrzo prešaltati na janjuša!

Kurir 24.11.2021
Javnost ne prestaje da bruji o javnoj prevari Dalile Dragojević svog supruga Dejana Dragojevića sa Filipom Carem, a sada ni o Carevoj prevari Dragojevićke sa bivšom devojkom Majom Marinković. Filip Car se vratio bivšoj devojci Maji, a sada je… »
Dalilin otac otkrio da li je Dejan promenio veru: "To je rana koja me jako boli"

Dalilin otac otkrio da li je Dejan promenio veru: "To je rana koja me jako boli"

Blic 24.11.2021
Dalila Dragojević je u rijalitiju "Zadruga 5" prevarila supruga Dejana Dragojevića sa Filipom Carem, pa su vrlo brzo odlučili da se razvedu, a o njima ne prestaje da se priča. Već nedeljama se spekuliše o Dejanovoj navodnoj promeni veroispovesti… »
Dalilin otac likuje: "Znao sam da će je Car prevariti, džaba je varala muža", sumnja da sledi ovo sa njom i Dejanom

Dalilin otac likuje: "Znao sam da će je Car prevariti, džaba je varala muža", sumnja da sledi ovo sa njom i Dejanom

Blic 23.11.2021
Filip Car prevario je Dalilu Dragojević sa Majom Marinković, o čemu ne prestaje da se priča, a sad se za "Blic" oglasio Dalilin otac Huso Mujić koji je bez dlake na jeziku otkrio šta misli o novonastaloj situaciji u rijalitiju "Zadruga 5". -… »

Vesti dana »