Povezane vesti

Čitajte u “Vestima”: Mislili smo da je rat

Čitajte u “Vestima”: Mislili smo da je rat

Vesti online 24.11.2021
Većina meštana Leštana, posebno iz dela čije se kuće nalaze u neposrednoj blizini fabrike protivgradnih raketa Ede pro noć nakon stravične eksplozije koja je odnela najmanje dva života, budno je dočekala zoru. Najviše straha se uvuklo u… »
Potresan oproštaj od miljana nastradalog u eksploziji: Slomio se mi bratsko krilo, brate moj

Potresan oproštaj od miljana nastradalog u eksploziji: Slomio se mi bratsko krilo, brate moj

Večernje novosti 24.11.2021
Foto: Fejsbuk/Milena Anđela - Slomio si mi bratsko krilo, brate moj - napisao je na Fejsbuku. Foto: Fejsbuk Kako su saznale "Novosti", u stravičnoj eksploziji živote su izgubili muškarci Miljan J. (38) i Miloš S. (21). Dvojica povređenih B. R. i V… »
Srce da pukne! Brat blizanac se oprostio od poginulog Miljana: Brate, slomio si mi krila

Srce da pukne! Brat blizanac se oprostio od poginulog Miljana: Brate, slomio si mi krila

Kurir 24.11.2021
Miljan Jojić (38) koji je stradao u fabrici bio je rođak vlasnika firme, a porodica i prijatelji od njega su se oprostili dirljivim rečima. Naime, prvi se na Fejsbuku oglasio Miljanov brat blizanac, Jovan Jojić. - Brate slomio si mi krila - napisao je… »
Miloš (21) je druga žrtva eksplozije u fabrici „EdePro“ u Leštanima

Miloš (21) je druga žrtva eksplozije u fabrici „EdePro“ u Leštanima

Nova 24.11.2021
Miloš Saković (21), drugi je radnik fabrike "EdePro" u Bubanj Potoku u kojoj je juče došlo do stravične eksplozije. Pored njega, život je na licu mesta izgubio i Miljan Jojić (38), šef sektora za raketno gorivo u Bubanj Potoku. Informaciju da je… »
Da li je ovo uzrok eksplozije: Raketa ispala sa viljuškara, pa izbila varnica

Da li je ovo uzrok eksplozije: Raketa ispala sa viljuškara, pa izbila varnica

Nova 24.11.2021
Uzrok eksplozije u fabrici "EDePro" u Leštanima i dalje je nepoznat, a kako reporteri Nova.rs saznaju s lica mesta, sumnja se da je detonaciju izazvala varnica prilikom ispadanja rakete sa viljuškara. U eksploziji su stradale dve osobe – radnici… »
„Slomio si mi krila, brate moj“: Brat poginulog radnika u eksploziji neutešan

„Slomio si mi krila, brate moj“: Brat poginulog radnika u eksploziji neutešan

Nova 24.11.2021
Miljan Jojić (38), jedan je od poginulih radnika u eksploziji u fabrici raketa "EDePro" u Leštanima, a njegov brat oprostio se emotivnom porukom od njega na društvenoj mreži Fejsbuk. Miljanov brat Jovan Jojić napisao je emotivnu poruku posvećenu… »
"Novosti" saznaju: Dvojica povređenih u eksploziji u Leštanima u kritičnom stanju

"Novosti" saznaju: Dvojica povređenih u eksploziji u Leštanima u kritičnom stanju

Večernje novosti 24.11.2021
Foto: M.Anđela Oni su u šoku, a pod stalnim nadzorom lekara, koji zasad ne mogu da daju nikave procene, jer se strahuje da pored opekotina na velikoj površini tela, kod dvojice najteže povređenih radnika "EdePro" prilikom eksplozije u fabrici u… »
Miljan je jedan od radnika poginulih u eksploziji u Leštanima

Miljan je jedan od radnika poginulih u eksploziji u Leštanima

Nova 24.11.2021
U eksploziji u krugu fabrike "Edepro" za proizvodnju raketnog goriva, poginula su dvojica radnika, od kojih je jedan Miljan Jojić (38), navodno rođak vlasnika fabrike. Kako prenosi Blic, Jojić je radio u fabrici 15 godina i bio je šef jednog odseka… »
Miljan je poginuo u jezivoj eksploziji u leštanima: Radio 15 godina u fabrici, bio rođak vlasnika kompanije!

Miljan je poginuo u jezivoj eksploziji u leštanima: Radio 15 godina u fabrici, bio rođak vlasnika kompanije!

Mondo 24.11.2021
Miljan i dvadesetjednogodišnji mladić su stradali na licu mesta u eksploziji u fabrici u Leštanima. Miljan i dvadesetjednogodišnji mladić su stradali na licu mesta u eksploziji u fabrici u Leštanima. Tridestosmogodišnji Miljan Jojić poginuo je… »
„Od siline eksplozije mi se podigao prsluk, stakla na lokalu su mi popucala“

„Od siline eksplozije mi se podigao prsluk, stakla na lokalu su mi popucala“

Nova 24.11.2021
"Prvo se čula jedna jaka eksplozija, a potom je narednih posla sata pucalo. Eksplozija je bila toliko jaka da su delovi iz fabrike leteli na sve strane", kaže za Nova.rs automehaničar, čiji se servis nalazi u neposrednoj blizini mesta eksplozije u… »
Krater, ruine, zapaljena kola: Na mestu eksplozije sve službe, beli dim još kulja iz fabrike u Bubanj Potoku (foto)

Krater, ruine, zapaljena kola: Na mestu eksplozije sve službe, beli dim još kulja iz fabrike u Bubanj Potoku (foto)

Blic 24.11.2021
Dan nakon nezapamćene eksplozije u krugu fabrike "EdePro" u Bubanj Potoku u kojoj su poginule dve osobe, M. J. (38) i M. S. (21), a najmanje 16 povređeno, prilaz fabrici je zatvoren. Kako javlja reporter "Blica" na licu mesta je veliki broj policajaca… »
FOTO Leštane kao posle bombardovanja: Meštani skupljaju delove svojih kuća

FOTO Leštane kao posle bombardovanja: Meštani skupljaju delove svojih kuća

Nova 24.11.2021
Meštani Leštana još uvek su vidno u šoku zbog eksplozije koja se juče oko 14 sati u fabrici raketa "Ede pro". Reporteri našeg portala na licu mesta zatekli su uplašene građane, a kako ističu opština Grocka obećala im je sanaciju štete. U… »
Prilaz fabrici u Leštanima i dalje zatvoren

Prilaz fabrici u Leštanima i dalje zatvoren

Danas 24.11.2021
Jutro posle eksplozije u Leštanima prilaz fabrici je i dalje zabranjen, dok su građani noć proveli u strahu od novih eksplozija. Tokom noći nije dolazilo do eksplozija, i nisu pronađeni novi povređeni radnici. Načelnik prijemnog odeljenja Urgentnog… »
Urgentni centar: Povređeni u Leštanima su u relativno stabilnom stanju

Urgentni centar: Povređeni u Leštanima su u relativno stabilnom stanju

Novi magazin 24.11.2021
Načelnik prijemnog odeljenja Urgentnog centra Vladimir Arsenijević rekao je danas da su pacijenti povređeni u eksploziju u Leštanima "trenutno u relativno stabilnom zdravstvenom stanju". Arsenijević je za Televiziju Prva naveo da su četiri pacijenta… »
Poznat identitet poginulih radnika u eksploziji u fabrici u Leštanima

Poznat identitet poginulih radnika u eksploziji u fabrici u Leštanima

Nova 24.11.2021
Muškarci M. J. (38) i M. S. (21) radnici su koji su juče poginuli u stravičnoj eksploziji u Bubanj Potoku. Radnik B. R. (25), koji je hospitalizovan u Kliničkom centru, nalazi se u teškom stanju. Načelnik prijemnog odeljenja Urgentnog centra… »
U fabrici u Leštanima poginuli mladići: Imali samo 21 i 38 godina

U fabrici u Leštanima poginuli mladići: Imali samo 21 i 38 godina

Telegraf 24.11.2021
U kritičnom stanju je B.R. Dve osobe poginule su juče u eksploziji fabrike raketa Edepro. Kako saznaju " Novosti" u stravičnoj eksploziji živote su izgubili muškarci M.J. (38) i M.S. (21). U kritičnom stanju je B.R. koji je hospitalizovan u… »
Urgentni centar: Povređeni u Leštanima stabilno, ali su im povrede najpodmuklije

Urgentni centar: Povređeni u Leštanima stabilno, ali su im povrede najpodmuklije

N1 Info 24.11.2021
Načelnik prijemnog odeljenja Urgentnog centra Vladimir Arsenijević rekao je danas da su pacijenti povređeni u eksploziju u Leštanima "trenutno u relativno stabilnom zdravstvenom stanju". Arsenijević je za Televiziju Prva naveo da su četiri pacijenta… »
Četiri povređena radnika fabrike raketa u Leštanima u teškom stanju, još se ne zna uzrok eksplozije

Četiri povređena radnika fabrike raketa u Leštanima u teškom stanju, još se ne zna uzrok eksplozije

RTV 24.11.2021
BEOGRAD - Među povređenima koji su nakon eksplozije u fabrici u Leštanima zbrinuti u bolnici, četvoro njih se nalazi u jedinici intenzivne nege i tretiraju se kao životno ugroženi, izjavio je načelnik prijema Urgentnog centra Vladimir Arsenijević… »
Vatrogasci dežuraju u fabrici u Leštanima, pretražuje se teren

Vatrogasci dežuraju u fabrici u Leštanima, pretražuje se teren

RTS 24.11.2021
Nastavlja se pretraga terena posle jučerašnje eksplozije koja se dogodila u fabrici protivgradnih raketa u beogradskom naselju Leštane, u kojoj su dva radnika izgubila život a 16 je povređeno. Vatrogasci i dalje dežuraju. Formirana je Komisija za… »
Stravična eksplozija u fabrici raketnog goriva u Leštanima: Poginulo dvoje radnika, teže povređeno najmanje 16!

Stravična eksplozija u fabrici raketnog goriva u Leštanima: Poginulo dvoje radnika, teže povređeno najmanje 16!

Kurir 24.11.2021
U firmi „Edepro“ u Leštanima povređeno 16 ljudi, traga se za nestalima koje je detonacija odbacila na okolna brda. Dvoje zaposlenih u fabrici raketnog goriva „Edepro“ u Leštanima kod Beograda je poginulo, a najmanje 16 radnika je povređeno… »
Pacijenti povređeni u eksploziji u Leštanima u relativno stabilnom stanju

Pacijenti povređeni u eksploziji u Leštanima u relativno stabilnom stanju

Nova 24.11.2021
Načelnik prijemnog odeljenja Urgentnog centra Vladimir Arsenijević rekao je danas da su pacijenti povredjeni u eksploziju u Leštanima "trenutno u relativno stabilnom zdravstvenom stanju". Arsenijević je za Televiziju Prva naveo da su četiri pacijenta… »
Vesić: U eksploziji u Leštanima oštećeno 70 kuća, prilaz fabrici zabranjen

Vesić: U eksploziji u Leštanima oštećeno 70 kuća, prilaz fabrici zabranjen

N1 Info 24.11.2021
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić rekao je da je u Leštanima, od posledice eksplozije u fabrici Edepro, oštećeno 70 kuća. Jutro posle eksplozije u Leštanima prilaz fabrici je i dalje zabranjen, dok su građani noć proveli u strahu od… »
"Zabranjena zona" oko fabrike u Leštanima: Prilaz i dalje zatvoren, prolaze samo radnici s legitimacijama (video)

"Zabranjena zona" oko fabrike u Leštanima: Prilaz i dalje zatvoren, prolaze samo radnici s legitimacijama (video)

Blic 24.11.2021
U jučerašnjem incidentu su poginule su dve osobe, a silina eksplozije bila je tolika da su oštećeni i mnogi okolni objekti. Danas, prilaz fabrici u Leštanima u kojoj se juče dogodila eksplozija sa auto-puta je i dalje zatvoren, kao i iz pravca… »
U eksploziji oštećeno 70 objekata: Sastanak Štaba za vanredne situacije u Leštanima

U eksploziji oštećeno 70 objekata: Sastanak Štaba za vanredne situacije u Leštanima

Blic 24.11.2021
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić održao je jutros u 07.00 sati sastanak Štaba za vanredne situacije u Leštanima, u kojima se juče dogodila teška nesreća kada je došlo do eksplozije u fabrici raketnog goriva. - Doneta je odluka da… »
Vesić obišao Leštane: Komisija će već danas početi sa popisivanjem štete

Vesić obišao Leštane: Komisija će već danas početi sa popisivanjem štete

Telegraf 24.11.2021
On je podsetio da je Kružni put zatvoren na 36 sati kako bi se uradila istraga koja će pokazati ko je odgovoran za nesreću. "Jutros smo predsednik opštine Grocka Dragan Pantelić i ja održali sednicu Štaba za vanredne situacije u Leštanima i doneli… »
Jutro nakon eksplozije u Leštanima: Policija pod rotacijom blokirala prilaze fabrici, strahuje se od novih nesreća scena…

Jutro nakon eksplozije u Leštanima: Policija pod rotacijom blokirala prilaze fabrici, strahuje se od novih nesreća scena…

Kurir 24.11.2021
Prilaz ka fabrici "Edepro" u Leštanima i dalje je zabranjen zbog opasnosti od ponovne eksplozije i na svim putevima i raskrsnicama nalaze se patrole policije pod rotacijom! Kako je najavljeno, policija će do daljnjeg ograđivati put i već se zbog toga… »
Još jedna osoba podlegla povredama! I dalje nemoguće prići fabrici u Leštanima, građani u strahu od novih eksplozija

Još jedna osoba podlegla povredama! I dalje nemoguće prići fabrici u Leštanima, građani u strahu od novih eksplozija

Mondo 24.11.2021
Preostalih 15 radnika je dobro. Preostalih 15 radnika je dobro. Juče oko 14 sati, u okolini Beograda, u Leštanima, odjeknula je snažna eksplozija, a reč je o detonaciji raketnog goriva u pogonima firme namenske industrije "Edepro", u kojoj se prave… »
Prilaz fabrici u Leštanima zatvoren iz oba pravca

Prilaz fabrici u Leštanima zatvoren iz oba pravca

Nova 24.11.2021
Prilaz fabrici protivgradnih raketa u kojoj se juče dogodila eksplozija zatvoren je i sa autoputa kao i iz pravca Smederevskog puta. Policijske patrole zatvorile su Kružni put Leštane iz oba pravca tako da je prolaz do objekta onemogućen i novinarskim… »
Prilaz fabrici u Leštanima zabranjen, vatrogasci dežuraju i pretražuje se teren

Prilaz fabrici u Leštanima zabranjen, vatrogasci dežuraju i pretražuje se teren

Radio 021 24.11.2021
Nastavlja se pretraga terena posle jučerašnje eksplozije koja se dogodila u fabrici protivgradnih raketa u beogradskom naselju Leštane, u kojoj su dva radnika izgubila život a 16 je povređeno. Vatrogasci i dalje dežuraju. Prilaz fabrici… »
Dvoje poginulih, geleri na sve strane i zavijene glave po hodnicima bolnica: Stravična eksplozija u fabrici kod Bubanj Potoka…

Dvoje poginulih, geleri na sve strane i zavijene glave po hodnicima bolnica: Stravična eksplozija u fabrici kod Bubanj Potoka…

Blic 24.11.2021
Dve osobe su poginule, najmanje 16 je povređeno, dok se za nekima još traga, nakon stravične eksplozije u fabrici "EdePro" u Leštanima kod Bubanj Potoka na samo 15 kilometara od centra Beograda. Izuzetno jaka eksplozija u fabrici koja se bavi… »
Strava u Leštanima! Eksplodiralo 500 raketa sa po 30 KG goriva: U Urgentnom centru 13 radnika, dvojica u teškom stanju!

Strava u Leštanima! Eksplodiralo 500 raketa sa po 30 KG goriva: U Urgentnom centru 13 radnika, dvojica u teškom stanju!

Kurir 24.11.2021
U snažnoj eksploziji kod Bubanj Potoka poginule su dve osobe, potvrđeno je u Vatrogasno-spasilačkoj brigadi Beograd. Za sada nema zvaničnih informacija šta je uzrok nesreće koja se dogodila oko 14 časova. Iz Ministarstva unutrašnjih poslova kazali… »
"Takva fabrika ne bi trebalo da se nalazi blizu naseljenom mestu": U firmi kod Bubanj potoka u kojoj su danas poginula dva…

"Takva fabrika ne bi trebalo da se nalazi blizu naseljenom mestu": U firmi kod Bubanj potoka u kojoj su danas poginula dva…

Blic 23.11.2021
Dve osobe su nastradale u eksploziji u fabrici raketnog goriva nedaleko od Bubanj Potoka, koja se dogodila danas oko 14 sati, dok je 15 osoba povređeno, a za nekima se još traga. U pogonu u kom se proizvode rakete nalazilo se stotinak radnika. Odmah… »

Vesti dana »