Povezane vesti

Ružić: Zimski raspust počinje 31. decembra

Ružić: Zimski raspust počinje 31. decembra

Politika 24.11.2021
Ministar prosvete Branko Ružić izjavio je da, za sada, 31. decembar ostaje datum početka zimskog raspusta ali i da su moguća „prilagođavanja”. Komentarišući izjave lekara iz Kriznog štaba za borbu protiv koronavirusa o potrebi pomeranja… »
Ružić: Odluka o raspustu na Štabu, što se mene tiče ostaje 31.

Ružić: Odluka o raspustu na Štabu, što se mene tiče ostaje 31.

Dnevnik 24.11.2021
BEOGRAD: Odluka o pomeranju početka zimskog raspusta treba da se donese na sednici Kriznog štaba, a ne u medijima, poručio je ministar prosvete Branko Ružić i dodao da, za sada, 31. decembar ostaje datum od kojeg će učenici na tri nedelje napustiti… »
Ružić: Što se mene tiče, zimski raspust počinje 31. decembra

Ružić: Što se mene tiče, zimski raspust počinje 31. decembra

N1 Info 24.11.2021
Ministar prosvete Branko Ružić izjavio je da, za sada, 31. decembar ostaje datum početka zimskog raspusta ali i da su moguća "prilagođavanja". Komentarišući izjave lekara iz Kriznog štaba za borbu protiv koronavirusa o potrebi pomeranja početka… »
Ružić: Što se mene tiče, raspust počinje 31. decembra

Ružić: Što se mene tiče, raspust počinje 31. decembra

Niške vesti 24.11.2021
Komentarišući izjave lekara iz Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa o potrebi pomeranja početka raspusta na sredinu decembra, Ružić je apelovao da se odluke o tome ne donose u medijima već na sednici štaba. „Zimski raspust u Srbiji… »
Ružić: Što se mene tiče, raspust počinje 31. decembra

Ružić: Što se mene tiče, raspust počinje 31. decembra

Nova 24.11.2021
Ministar prosvete Branko Ružić izjavio je da, za sada, 31. decembar ostaje datum početka zimskog raspusta ali i da su moguća "prilagođavanja". Komentarišući izjave lekara iz Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa o potrebi pomeranja početka… »

Vesti dana »