Povezane vesti

Tresla se izolacija od svađe, a onda od žestokog s*ksa: Car i Maja u naletu strasti, ne mare za kamere, uzdasi odzvanjali…

Tresla se izolacija od svađe, a onda od žestokog s*ksa: Car i Maja u naletu strasti, ne mare za kamere, uzdasi odzvanjali…

Kurir 24.11.2021
Maja Marinković i Filip Car imali su raspravu u krevetu, a iako je sve počelo bezazleno, pretvorilo se u žestoku svađu, tokom koje joj je on okrenuo leđa. Marko Janjušević Janjuš i dalje je trn u oku Caru, zbog čega stalno ljubomoriše Maji: -… »
Mujićeva žestoko uzvratila udarac! Dalila otkrila Maji šta joj Car radi iza leđa sa njom, Marinkovićeva skočila na…

Mujićeva žestoko uzvratila udarac! Dalila otkrila Maji šta joj Car radi iza leđa sa njom, Marinkovićeva skočila na…

Kurir 24.11.2021
Dalila Dragojević je u "Radio amneziji" otkrila šta Filip Car radi Maji Marinković iza leđa. - Sve i svašta se promenilo, promenilo se bračno stanje, promenila sam se ja, moja veza i ja. Čovek nije raskinuo sa mnom, čujem da se desio poljubac tad… »
Poklekao? Dejan se premišlja oko Dalile, a ona moli Boga da nije zatrudnela sa Carem!

Poklekao? Dejan se premišlja oko Dalile, a ona moli Boga da nije zatrudnela sa Carem!

Svet & Skandal 24.11.2021
Posle burnog uskoba kod Ognjena Amidžića, i turbolentne noći u rijalitiju, celog dana Dejan se premišlja da li je doneo ispravnu odluku i zauvek oterao Dalilu iz svog života, ona je u nervnom rastrojstvu. Uz to Dalila moli Boga da nije zatrudnela sa… »
Dalila saznala da su se maja i Filip Car smuvali: Preplakala celu noć, oni joj zadali novi udarac, ljube se pred svima

Dalila saznala da su se maja i Filip Car smuvali: Preplakala celu noć, oni joj zadali novi udarac, ljube se pred svima

Blic 24.11.2021
Dalila Dragojević sinoć je tokom žurke saznala da ju je Filip Car prevario sa bivšom devojkom Majom Marinković i da je sa njom ozvaničio vezu, što je Dragojevićka teško podnela. Dalila je tokom čitavog dana slutila da se nešto dešava između… »
Dalila trudna sa carem? Poverila se cimerkama: "Molim boga da nisam"

Dalila trudna sa carem? Poverila se cimerkama: "Molim boga da nisam"

Blic 24.11.2021
Dalila Dragojević koju je sad dečko Filip Car prevario sa Majom Marinković poverila se cimerkama da sumnja da je trudna. - Ja ne mogu da verujem šta mi se desilo, meni je Luks rekao šta se desilo, a onda sam se setila šta mi je radio u hotelu. Ona… »

Vesti dana »