Povezane vesti

Ovo su žrtve eksplozije u Leštanima: Dvojica povređenih u kritičnom stanju

Ovo su žrtve eksplozije u Leštanima: Dvojica povređenih u kritičnom stanju

Telegraf 24.11.2021
U Urgentnom centru, pored njih dvojice, hospitalizovano je još 18 povređenih, ali sa lakšim povredama. M. J. (38), šef sektora za raketno gorivo i M.S. (21) radnik, poginuli su u stravičnoj eksploziji u fabrici "EdePro" koja se dogodila juče u… »
"Javio se na telefon i samo sam ga čuo kako zapomaže": Ispovest oca radnika fabrike u Bubanj Potoku, mladića eksplozija…

"Javio se na telefon i samo sam ga čuo kako zapomaže": Ispovest oca radnika fabrike u Bubanj Potoku, mladića eksplozija…

Blic 24.11.2021
Moj sin je poslednji izašao iz firme kada su počele eksplozije. Spasavao je svoje povređene kolege iako je i on sam bio povređen. Izašao je iz fabrike tek kada je sve stalo i kada je stigla Hitna pomoć, policija i vatrogasci - priča za "Blic"… »
Dvojica radnika povređenih u eksploziji u kritičnom stanju: Oni su u šoku i pod nadzorom - lekari strahuju zbog povreda!

Dvojica radnika povređenih u eksploziji u kritičnom stanju: Oni su u šoku i pod nadzorom - lekari strahuju zbog povreda!

Mondo 24.11.2021
Lekari strahuju da dvojica povređenih radnika u ekploziji možda imaju povrede unutrašnjih organa. Lekari strahuju da dvojica povređenih radnika u ekploziji možda imaju povrede unutrašnjih organa. B. R. i V. P., dvojica povređenih u eksploziji u… »
Stanovnica Leštana za N1: Mislila sam da avioni lete iznad kuće i bacaju bombe

Stanovnica Leštana za N1: Mislila sam da avioni lete iznad kuće i bacaju bombe

N1 Info 24.11.2021
Zorica Srećković iz Leštana, koja živi na oko 200 metara od fabrike u kojoj se juče desila eksplozija rekla je za N1 da je u prvi mah mislila da joj kuću nadleću avioni koji bacaju bombe. Njena kuća je jedna od najteže stradalih, a kaže da je… »
Miloš dve godine radio u fabrici: Ovo je druga žrtva stravične eksplozije u Bubanj Potoku

Miloš dve godine radio u fabrici: Ovo je druga žrtva stravične eksplozije u Bubanj Potoku

Blic 24.11.2021
Miloš Saković (21), drugi je radnik fabrike "EdePro" u Bubanj Potoku u kojoj je juče došlo do stravične eksplozije, potvrdila je njegova porodica za "Blic". Kako saznajemo, Saković je, kao i Miljan Jojić (38) od siline eksplozije poginuo na licu… »
Poginuli muškarac (38) i mladić (21): Najnovije informacije o stanju radnika povređenih u stravičnoj eksploziji u Bubanj…

Poginuli muškarac (38) i mladić (21): Najnovije informacije o stanju radnika povređenih u stravičnoj eksploziji u Bubanj…

Blic 24.11.2021
Muškarci M. J. (38) i M. S. (21) radnici su koji su juče poginuli u stravičnoj eksploziji u Bubanj Potoku. Kako saznaje "Blic", radnik B. R. (25), koji je hospitalizovan u Kliničkom centru, nalazi se u teškom stanju. Načelnik prijemnog odeljenja… »
Poznato stanje povređenih radnika u eksploziji u Leštanima

Poznato stanje povređenih radnika u eksploziji u Leštanima

Telegraf 24.11.2021
Dovezeno 20 pacijenata, 16 ostavljeno na lečenju. Načelnik prijemnog odeljenja Urgentnog centra Vladimir Arsenijević rekao je danas da su pacijenti povređeni u eksploziju u Leštanima "trenutno u relativno stabilnom zdravstvenom stanju". Arsenijević… »

Vesti dana »