Povezane vesti

Komemoracija Marini Tucaković: Govorila je da se napravi žurka kad umre VIDEO

Komemoracija Marini Tucaković: Govorila je da se napravi žurka kad umre VIDEO

Nova 24.11.2021
Danas je s početkom u 14 sati u Skupštini grada Beograda organizovana komemoracija čuvenom tekstopiscu, Marini Tucaković, kojoj prisustvuju članovi najuže porodice, prijatelja i saradnika. Laća se na početku zahvalio svima koji su došli na skup u… »
Komemoracija Marini Tucaković: Estrada danas tuguje - Karleuša u crnini, Dragana Mirković doputovala iz Beča foto, video

Komemoracija Marini Tucaković: Estrada danas tuguje - Karleuša u crnini, Dragana Mirković doputovala iz Beča foto, video

Mondo 24.11.2021
Uskoro počinje komemoracija Marini Tucaković, koja nas je napustila u septembru ove godine. Uskoro počinje komemoracija Marini Tucaković, koja nas je napustila u septembru ove godine Komemoracija Marini Tucaković, koja je preminula 19. septembra ove… »
Karleuša zaplakala zbog govora ane bekute: "Marine bez mene bi bilo, ali mene bez nje ne bi" (foto/video)

Karleuša zaplakala zbog govora ane bekute: "Marine bez mene bi bilo, ali mene bez nje ne bi" (foto/video)

Večernje novosti 24.11.2021
Foto: V. Danilov Na komemoraciju je došao veliki broj njenih prijatelja i kolega sa kojima je Marina godinama sarađivala. Govore su držali Marinin sin Milan Laća Radulović, Jelena Trivan i Ana Bekuta, dok je moderator programa bila Dragana Katić… »
Komemoracija Marini Tucaković Sin Laća održao potresan govor: Govorila je da se napravi žurka kada umre (video)

Komemoracija Marini Tucaković Sin Laća održao potresan govor: Govorila je da se napravi žurka kada umre (video)

Kurir 24.11.2021
Komemoracija Marini Tucaković, koja je preminula 19. septembra ove godine, održava se u Skupštini grada Beograda, u Starom dvoru. "Ne znam kako bih sada moja majka reagovala. Ona je uvek govorila, da kada dođe taj trenutak kada umre, da bude kratka… »
Estrada sva u crnini i nema OD TUGE za marinom: Jk u crnoj bundici sve vreme gledala u zemlju, Ana sa šeširom na glavi...

Estrada sva u crnini i nema OD TUGE za marinom: Jk u crnoj bundici sve vreme gledala u zemlju, Ana sa šeširom na glavi...

Kurir 24.11.2021
Cela estrada u crnini, Nataša Bekvalac i Ana Nikolić i dalje NEME OD TUGE. Danas se obeležava komemoracija Marini Tucaković u Skupštini grada, a među prvima da oda počast preminuloj kompozitorki je stigla pevačica Nataša Bekvalac. Odmah za njom… »
Počela komemoracija Marini Tucaković! Među prvima stigle JK, Nataša Bekvalac i Ana Bekuta!

Počela komemoracija Marini Tucaković! Među prvima stigle JK, Nataša Bekvalac i Ana Bekuta!

Svet & Skandal 24.11.2021
Komemoracija Marini Tucaković, koja je preminula 19. septembra ove godine, održava se danas u Skupštini grada Beograda, u Starom dvoru. Poštovaci njenog lika i dela, a pre svega pevači i pevačice koje je zadužila svojim stihovima, polako su počeli… »
Ona je Naša osećanja pretvarala u reči koje nikada ne bismo rekli: Emotivni govor rasplakao Jelenu Karleušu

Ona je Naša osećanja pretvarala u reči koje nikada ne bismo rekli: Emotivni govor rasplakao Jelenu Karleušu

Mondo 24.11.2021
Ana Bekuta govorila na komemoraciji Ani Bekuti. Ana Bekuta govorila na komemoraciji Ani Bekuti Komemoracija Marini Tucaković, koja je preminula 19. septembra ove godine, održava se danas u Skupštini grada Beograda, u Starom dvoru. Među zvanicama su… »

Vesti dana »