Povezane vesti

Putin primio eksperimentalnu nazalnu vakcinu protiv kovida-19

Putin primio eksperimentalnu nazalnu vakcinu protiv kovida-19

Danas 24.11.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je u danas da je primio eksperimentalnu nazalnu vakcinu protiv korona virusa, tri dana nakon što je primio dopunsku dozu, dok se Rusija bori sa najgorim talasom infekcija i smrti od početka pandemije. Rekao je da… »
Putin primio eksperimentalnu nazalnu vakcinu protiv kovida-19

Putin primio eksperimentalnu nazalnu vakcinu protiv kovida-19

N1 Info 24.11.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je u da je primio eksperimentalnu nazalnu vakcinu protiv koronavirusa, tri dana nakon što je primio dopunsku dozu, dok se Rusija bori sa najgorim talasom infekcija i smrti od početka pandemije. Rekao je da nije… »
Putin dobio eksperimentalnu vakcinu: Šefu Kremlja cepivo bez igle

Putin dobio eksperimentalnu vakcinu: Šefu Kremlja cepivo bez igle

Večernje novosti 24.11.2021
Foto: Mikhail Metzel, Sputnik, Kremlin Pool Photo via AP On je potvrdio da je primio nazalnu formulu protiv kovida 19, zajedno sa revakcinom. - Kazali su mi da udahnem duboko i brojim do tri. Šest meseci posle moje vakcine nivo antitela u mom organizmu… »
Putin među prvima dobio rusku vakcinu koja se prima kroz nos

Putin među prvima dobio rusku vakcinu koja se prima kroz nos

Nova 24.11.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin jedan je od prvih na svetu koji su primili novu rusku vakcinu protiv koronavirusa, koja se daje kroz nos. Putin je objavio da je među prvima kojima je data nova ruska vakcina protiv kovida. Ona se primenjuje kruz nos, bez… »
"Zamolili su me da duboko udahnem i izbrojim do tri": Putin otkrio: Primio sam vakcinu u spreju protiv korone

"Zamolili su me da duboko udahnem i izbrojim do tri": Putin otkrio: Primio sam vakcinu u spreju protiv korone

Blic 24.11.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin saopštio je da je on među prvima kojima je data nova "pionirska" ruska vakcina protiv kovid-19. Naime, on je primio vakcinu u spreju, koja mu je data kroz nos bez igle, kao deo njegove reimunizacije. Govoreći na sastanku… »
Putin primio buster dozu u spreju: Predsednik Rusije se vakcinisao treći put - među prvima mu data vakcina kroz nos!

Putin primio buster dozu u spreju: Predsednik Rusije se vakcinisao treći put - među prvima mu data vakcina kroz nos!

Mondo 24.11.2021
Putin se vakcinisao treći put nakon što je proverio antitela i uvideo da je njihov broj značajno opao. Putin se vakcinisao treći put nakon što je proverio antitela i uvideo da je njihov broj značajno opao. Predsednik Rusije Vladimir Putin saopštio… »
Putin primio vakcinu u spreju protiv korone: Zamolili su me da udahnem i izbrojim do tri!

Putin primio vakcinu u spreju protiv korone: Zamolili su me da udahnem i izbrojim do tri!

Kurir 24.11.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas da je učestvovao u ispitivanju nazalnog oblika vakcine protiv Kovida 19, prenosi Rojters. On je primio vakcinu u spreju, koja mu je data kroz nos bez igle, kao deo njegove reimunizacije. Putin je u nedelju… »

Vesti dana »