Povezane vesti

Komemoracija marini tucaković: Laća održao potresan govor - "Uvek je govorila: kad umrem napravite žurku i lepo se…

Komemoracija marini tucaković: Laća održao potresan govor - "Uvek je govorila: kad umrem napravite žurku i lepo se…

Večernje novosti 24.11.2021
Foto: V. Danilov NJen sin Milan Radulović Laća i suprug Aleksandar organizovali su komemoraciju na kojoj je moderator Dragana Katić, voditeljka i prijatelj porodice, a govornici Jelena Trivan, Ana Bekuta, kao i Marinin naslednik. - Ne znam kako bi sada… »
Laća na komemoraciji otkrio šta će uraditi sa Marininom zaostavštinom VIDEO

Laća na komemoraciji otkrio šta će uraditi sa Marininom zaostavštinom VIDEO

Nova 24.11.2021
Danas je s početkom u 14 sati u Skupštini grada Beograda organizovana komemoracija čuvenom tekstopiscu, Marini Tucaković, kojoj prisustvuju članovi najuže porodice, prijatelja i saradnika. Njen sin Milan Radulović Laća se na početku zahvalio… »
Potresan govor Laće Radulovića! Osnivaju fondaciju Marina Tucaković!

Potresan govor Laće Radulovića! Osnivaju fondaciju Marina Tucaković!

Svet & Skandal 24.11.2021
Sin Marine Tucaković, Milan Radulović Laća ratužio je prisutne na komemoraciji svojim govorom. On je ujedno i najvaio osnivanje fonadcije Marina Tucaković, koje će pomagati ženama koje su obolele od karcinom dojke, a kako je rekao to će biti njena… »
Ceca zbog Marininog sina Laće nije došla na njenu komemoraciju

Ceca zbog Marininog sina Laće nije došla na njenu komemoraciju

Nova 24.11.2021
Danas se u prostorijama Starog dvora Skupštine grada Beograda održava komemoracija Marini Tucaković, koja je preminula 19. septembra ove godine, a među brojnim pripadnicima srpske estrade nema pevačice Svetlane Cece Ražnatović. Ceca Ražnatović… »
Ceca se nije pojavila na Marininoj komemoraciji! JK zaplakala tokom govora Ane Bekute!

Ceca se nije pojavila na Marininoj komemoraciji! JK zaplakala tokom govora Ane Bekute!

Svet & Skandal 24.11.2021
Svetlana Ceca Ražnatović nije se pojavila na komemoraciji Marini Tucaković, koja se danas održava u Skupštini grada Beograd, u Starom dvoru, piše Kurir.rs. Iako su svi očekivali, pevačica Svetlana Ceca Ražnatović nije se pojavila na memorijalnom… »
Tražila je popa koji lepo peva i da napravimo žurku kada umre: Laća otkrio Marininu poslednju želju - cela sala u suzama

Tražila je popa koji lepo peva i da napravimo žurku kada umre: Laća otkrio Marininu poslednju želju - cela sala u suzama

Mondo 24.11.2021
Laća zamolio prisutne i da ne plaču zbog njegove majke. Laća zamolio prisutne i da ne plaču zbog njegove majke Komemoracija Marini Tucaković, koja je preminula 19. septembra ove godine, održava se u Skupštini grada Beograda, u Starom dvoru. Posle… »
LAĆA otvorio srce i dušu POSLE KOMEMORACIJE Marini: Najviše mi mama fali da skuva ručak i da me pozove tuga

LAĆA otvorio srce i dušu POSLE KOMEMORACIJE Marini: Najviše mi mama fali da skuva ručak i da me pozove tuga

Kurir 24.11.2021
Milan Radulović Laća, posle komemoracije Marini Tucaković, koju su organizovalu u Skupštini grada, u Starom dvoru, priznao je kada mu mama najviše nedostaje. "To je realnost, mogu da shvatim da je nema. Oseća se odsustvo, da više nije prisutna, ali… »

Vesti dana »