Povezane vesti

Futa se ne miri sa odlaskom supruge: Kad ostanem sam, ispričam se sa mojom marinom, ne osećam se dobro (video)

Futa se ne miri sa odlaskom supruge: Kad ostanem sam, ispričam se sa mojom marinom, ne osećam se dobro (video)

Kurir 24.11.2021
Komemoracija Marini Tucaković održana je danas u Skupštini grada Beograda, u Starom dvoru. Veliki broj kolega i prijatelja čuvene hitmejke došlo je da joj oda počast, a među prvima članovi njene porodice, sin Milan Radulović Laća i suprug… »
(Video) Futa i Laća neutešni: Počela komemoracija Marini Tucaković, okuplja se cela estrada

(Video) Futa i Laća neutešni: Počela komemoracija Marini Tucaković, okuplja se cela estrada

Blic 24.11.2021
Komemoracija povodom smrti Marine Tucaković, koja se preminula 19. septembra u 67. godini održava se danas u prostorijama Skupštine Grada Beograda, u Starom Dvoru. Tim povodom okupile su se kolege i prijatelji, a prvi je stigao neutešan Marinin muž… »
Cela estrada je tu, ali nema cece: Ovo je razlog zašto se nije pojavila na komemoraciji Marini nakon skandala na sahrani

Cela estrada je tu, ali nema cece: Ovo je razlog zašto se nije pojavila na komemoraciji Marini nakon skandala na sahrani

Večernje novosti 24.11.2021
FOTO: Ataimages Naime, Ceca Ražnatović prisustvovala je sahrani Marine Tucaković, koja je održana 29. septembra, ali je tada došla u neprijatnu situaciju, kada je Marinin sin Milan Laća Radulović rekao njoj, Milanu Kaliniću i Saši Matiću da ne… »

Vesti dana »