Povezane vesti

Rešio sam da ga ubijem, pretio mi je! Bojan je likvidiran u garaži u Belvilu prošle godine, ubica negira da je imao…

Rešio sam da ga ubijem, pretio mi je! Bojan je likvidiran u garaži u Belvilu prošle godine, ubica negira da je imao…

Kurir 24.11.2021
Ubistvo Bojana Mirkovića od pre više od godinu dana povezivano je sa ratom škaljarskog i kavačkog klana u kojem su mnogi izgubili živote. On je brutalno likvidiran ispred zgrade u kojoj je stanovao kada se vraćao kući iz supermarketa. Njegovo telo… »
Bojan ubijen u garaži u Belvilu, pa sahranjen u grobnici od 20.000 evra: Imao lažna dokumenta, a radio sa ovim klanom!

Bojan ubijen u garaži u Belvilu, pa sahranjen u grobnici od 20.000 evra: Imao lažna dokumenta, a radio sa ovim klanom!

Mondo 24.11.2021
Pred Višim sudom u Beogradu danas je počelo suđenje petorici optuženih za ubistvo Bojana Mirkovića (34) 12. novembra 2020. godine u garaži zgrade u Belvilu, a Lazar Tejić (23) priznao je da ga je ubio. Pred Višim sudom u Beogradu danas je počelo… »
Lazar Tejić priznao zločin: Uplašen i navučen na kokain rešio sam da ga ubijem, ušao sam u garažu i likvidirao ga

Lazar Tejić priznao zločin: Uplašen i navučen na kokain rešio sam da ga ubijem, ušao sam u garažu i likvidirao ga

Mondo 24.11.2021
Lazar priznao da je ubio Mirkovića, dok su ostali optuženi negirali svaku povezanost sa tim krivičnim delom. Lazar priznao da je ubio Mirkovića, dok su ostali optuženi negirali svaku povezanost sa tim krivičnim delom. Pred Višim sudom u Beogradu… »

Vesti dana »