Povezane vesti

KAKAV PREOKRET! Car i Dejan napravili DOGOVOR! Dalila će POLUDETI kad sazna!

KAKAV PREOKRET! Car i Dejan napravili DOGOVOR! Dalila će POLUDETI kad sazna!

Svet & Skandal 24.11.2021
Dejan Dragojević i Filip Car odlučili su da stave sve karte na sto, te su otvoreno razgovarali o Dalili Mujić. – Zašto da teram dalje sa njom ako vidim da ne ide, da je sve loše? Građeno je na lošem, loš je odnos. Ko mene sprečava u bilo čemu… »
Dalila i Car oči u oči nakon prevare: Završila u suzama, Filip joj pred milionima poručio da su završili

Dalila i Car oči u oči nakon prevare: Završila u suzama, Filip joj pred milionima poručio da su završili

Blic 24.11.2021
Dalila Dragojević i Filip Car obavili su razgovor nakon njegovog pomirenja sa Majom Marinković. On je tom prilikom izjavio da ne želi da se pomiri sa Dalilom, već da je odlučio da ostane u emotivnom odnosu sa Majom. - Da li ti je jasno da je Dalila… »
Prvi put oči u oči posle prevare i raskida - Car izjavio: "volim ih obe!" Dalila van sebe, u emisiji je brutalno ponizio

Prvi put oči u oči posle prevare i raskida - Car izjavio: "volim ih obe!" Dalila van sebe, u emisiji je brutalno ponizio

Mondo 24.11.2021
Filip Car ipak priznao da menja devojke kao čarape... Filip Car ipak priznao da menja devojke kao čarape... Ulazak Maje Marinković napravio je haos u Zadruzi, a od pomirenja nje i Filipa Cara Dalila Dragojević i dalje ne može da se oporavi. Iako je… »
Emotivni brodolom! Bivši supružnici progovorili o krahu braka, Dejan poručio Dalili da ju je stigla karma, ona se rasula u…

Emotivni brodolom! Bivši supružnici progovorili o krahu braka, Dejan poručio Dalili da ju je stigla karma, ona se rasula u…

Kurir 24.11.2021
Nakon što je Filip Car javno raskinuo sa Dalilom Dragojević, u radio-emisiju "Amnezija" pristigao je i Dejan, pa se suočio sa bivšom suprugom: - Ovo nije sreća. S moje strane je bila ljubav, smatram da je bilo vredno, čim sam uradila. Nisam mogla… »
Dalilina majka upala u produkciju! Nije mogla više da gleda ćerku kako pati, došlo i do fizičkog obračuna sa…

Dalilina majka upala u produkciju! Nije mogla više da gleda ćerku kako pati, došlo i do fizičkog obračuna sa…

Alo 24.11.2021
Haos Daliline majke Emine nije ostao nezapažen. Drama u rijalitiju "Zadruga" oko ljubavnog trougla na relaciji Dalila Mujić - Filip Car - Dejan Dragojević nedavno je dobio i četvrti "krak" u vidu Maje Marinković. Dalilina porodica je na stubu srama… »
Dalili i Dejanu pušten snimak sa njihovog venčana - ona briše suze, Dejan guta knedle, muk u studiju

Dalili i Dejanu pušten snimak sa njihovog venčana - ona briše suze, Dejan guta knedle, muk u studiju

Blic 23.11.2021
Dalila i Dejan Dragojević su večeras progovorili o braku, a u jednom trenutku im je pušten snimak sa venčanja, na koji je ona reagovala emotivno. Dalila je briznula u plač kada je gledala kadrove. - Ja sam želela da se desi razgovor sa Dejanom, ali… »
Maja Marinković i Filip Car ozvaničili vezu: Ušli u Belu kuću, pa se bez ustručavanja poljubili pred svima (video)

Maja Marinković i Filip Car ozvaničili vezu: Ušli u Belu kuću, pa se bez ustručavanja poljubili pred svima (video)

Blic 23.11.2021
Ljubavni par Maja Marinković i Filip Car su nakon razmenjivanja nežnosti odlučili da prošetaju do dnevne sobe u "Zadruzi", ali jako tiho kako ne bi doživeli neku neprijatnu situaciju. Oni su se poljubili ispred svih i tako ozvaničili da su u vezi. -… »

Vesti dana »