Povezane vesti

Mitrović neće brzo na teren? Navijači Fulama se hvataju za glavu, rivali slave

Mitrović neće brzo na teren? Navijači Fulama se hvataju za glavu, rivali slave

Večernje novosti 25.11.2021
FOTO: FSS Pomenuta odluka trenera Marka Silve iznenadila je pristalice "kotidžera" koje su ostale u čudu kada su videle da najboljeg strelca u sredu nije bilo ni na klupi za rezerve, a sve je strateg ekipe pojasnio posle meča. Nakon remija (0:0)… »
Konačno da se neko oglasi: Trener Fulama oklonio sve dileme – otkrio je zbog čega Mitrović sinoć nije igrao!

Konačno da se neko oglasi: Trener Fulama oklonio sve dileme – otkrio je zbog čega Mitrović sinoć nije igrao!

Hot sport 25.11.2021
Sinoć smo videli da Fulam jednostavno ne može bez Aleksandra Mitrovića. Mnogi navijači su ostali u šoku kada su videli sa se srpski reprezntativac sinoć nije našao u protokolu za meč sa Derbijem. I naravno, čim nema Mitra, Fulam je kiksnuo… »
"Imam temperaturu, ne osećam se dobro": Mitrović otkrio zašto nije bio u timu Fulama

"Imam temperaturu, ne osećam se dobro": Mitrović otkrio zašto nije bio u timu Fulama

Večernje novosti 25.11.2021
EPA-EFE/Frank Augstein - Pregledao sam se, imao sam sinoć i danas temperaturu, uhvatila me je pa se nisam osećao dobro za utakmicu protiv Derbija. Odmorio sam ovaj meč, kako bih, Bože zdravlja, mogao da igram u subotu - rekao je Mitrović za… »
Oglasio se i vlasnik Fulama, „frka“ se podigla jer nema Mitrovića i pobede

Oglasio se i vlasnik Fulama, „frka“ se podigla jer nema Mitrovića i pobede

Nova 25.11.2021
Fudbaleri Fulama remizirali su bez golova protiv Derbija, što je unervozilo navijače i klub u odsustvu Aleksandra Mitrovića. Zbog temperature je Mitrović bio van stroja i nervoza je učinila svoje, izostala je efikasnost, ali Fulam je i pored remija… »
Otkriveno! Zbog ovoga Mitrović nije igrao za fulam: Objavljeni su detalji, poznato je šta muči Srbina!

Otkriveno! Zbog ovoga Mitrović nije igrao za fulam: Objavljeni su detalji, poznato je šta muči Srbina!

Mondo 25.11.2021
Sada se zna šta je razlog Mitrovićevog izostanka iz tima. Sada se zna šta je razlog Mitrovićevog izostanka iz tima. Ostali su svi u Fulamu u Šoku kada je objavljen sastav za meč sa Derbijem u Čempionšipu, a na spisku se nije našao Aleksandar… »
Mitrović se oglasio nakon besa navijača: Otkrio zbog čega nije igrao za Fulam

Mitrović se oglasio nakon besa navijača: Otkrio zbog čega nije igrao za Fulam

Nova 25.11.2021
Navijačima Fulama se sat i po pre meča sa Derbi Kauntijem (0:0) srušio svet kada su videli da se Aleksandar Mitrović ne nalazi ni na klupi za rezervne igrače. Nedugo po završetku susreta je srpski napadač objasnio šta se desilo. Londonska ekipa je… »
Morao je da se oglasi: Aleksandra Mitrovića objasnio zašto nije bio u timu Fulama za poslednji meč: Pregledao sam se, imao…

Morao je da se oglasi: Aleksandra Mitrovića objasnio zašto nije bio u timu Fulama za poslednji meč: Pregledao sam se, imao…

Sportal blic 24.11.2021
ove večeri nije bio u protokolu za meč Fulama i Derbi Kauntija koji je završen bez pogodaka. Razlog za to jeste odluka Mitrovića i lekarskog tima Fulama pošto se srpski napadač nije dobro osećao pred utakmicu 19. kola Čempionšipa. U prvih mah je… »
"Da li je ovo: Šala?" Aleksandra Mitrovića nema u timu na utakmici Fulama, navijači u čudu ne znaju šta se dešava

"Da li je ovo: Šala?" Aleksandra Mitrovića nema u timu na utakmici Fulama, navijači u čudu ne znaju šta se dešava

Sportal blic 24.11.2021
ove večeri neće nastaviti gol seriju u dresu Fulama. Razlog za to jeste činjenica da srpski fudbaler nije u protokolu za meč protiv Derbi Kauntija u 19. kolu Čempionšipa. Takav potez trenera Marka Silve izazvao je komešanje među pristalicama… »
Mitrović ne igra za fulam: Navijači skroz zbunjeni, a evo zašto Srbin nije ni na klupi

Mitrović ne igra za fulam: Navijači skroz zbunjeni, a evo zašto Srbin nije ni na klupi

Večernje novosti 24.11.2021
FOTO: AP/Tanjug Nema sumnje da je ovakva odluka Marka Silve iznenadila pristalice "kotidžera" koje su ostale u čudu kada su videle da najboljeg strelca nema ni na klupi za rezerve. Mitrović je ove sezone postigao 21 gol na 18 utakmica i na taj način… »

Vesti dana »