Povezane vesti

Đoković napravio ludnicu: Pogledajte šta rade Srbi u Inzbruku (video)

Đoković napravio ludnicu: Pogledajte šta rade Srbi u Inzbruku (video)

Večernje novosti 25.11.2021
Foto: Printskrin Atmosfera u našem nacionalnom timu, kao po pravilu je uvek fenomenalna, tako je i ovoga puta pred početak novog izazova u Inzbruku. Pojavio se zanimljiv video na društvenim mrežama, gde se kompletan tim na čelu sa Đokovićem… »
Kako je spreman Novak Đoković! Sam kraj sezone, a snimci sa Noletovog treninga oduševljavaju /video/

Kako je spreman Novak Đoković! Sam kraj sezone, a snimci sa Noletovog treninga oduševljavaju /video/

Sportal blic 25.11.2021
je u utorak stigao u Insbruk i odmah po dolasku odradio prvi trening u tom gradu, a u sredu je najbolji teniser sveta imao priliku da oseti podlogu centralnog terena. Prvi put je Đoković juče trenirao na glavnom igralištu finalnog turnira Dejvis kupa… »
Troicki ima slatke muke: Još nisam odlučio ko će igrati drugi singl

Troicki ima slatke muke: Još nisam odlučio ko će igrati drugi singl

Večernje novosti 24.11.2021
Foto: TSS Selektor je istakao da je atmosfera u ekipi sjajna, a to je veoma važan faktor na ovom takmičenju. - Atmosfera je sjajna, to je najbitnije, meni je prvi put da sam selektor u Dejvis kupu, i zaista mi je čast i predivno se osećam - rekao je… »
Troicki: Čast mi je što vodim selekciju u Dejvis kupu

Troicki: Čast mi je što vodim selekciju u Dejvis kupu

Danas 24.11.2021
Selektor muške teniske reprezentacije Srbije Viktor Troicki rekao je večeras da je atmosfera u ekipi sjajna, kao i da mu je čast što po prvi put vodi selekciju u Dejvis kupu. „Atmosfera je sjajna, to je najbitnije, meni je prvi put da sam selektor u… »
Đoković: Igraćemo najbolji tenis za Srbiju

Đoković: Igraćemo najbolji tenis za Srbiju

Danas 24.11.2021
Posle nastupa na Završnom mastersu u Torinu najbolji teniser sveta Novak Đoković stigao je u Insbruk, gde će sa reprezentacijom igrati u Dejvis kupu. Srbija u petak (16.00) igra protiv Austrije, a dan kasnije protivnik će im biti Nemačka. Najbolji… »

Vesti dana »