Povezane vesti

Bivši muž Tanje Savić optužio tazbinu da su mu rasturili brak! Žele Tanjine pare!

Svet & Skandal 25.11.2021
Dušan Jovančević nije ogorčen samo na suprugu Tanju Savić, nego i na njenu porodicu. Njemu je zasmetalo to što je pevačicina majka u medijima izjavila da je on bio loš žet i da je dobro što se njena ćerka oslobodila takvog muža. U razgovoru za… »

"Tanju porodica koristi da zarađuje pare za njih": Dušan Jovančević: "Odveo sam im zlatnu koku iz kuće!"

Blic 25.11.2021
Dušan Jovančević, muž Tanje Savić, javno je izneo niz optužbi na račun pevačice nakon što je u medije dospela vest da je ona sada u ljubavnoj vezi sa gradonačelnikom Banjaluke Draškom Stanivukovićem. Dušan već nedeljama unazad javno vređa… »

Zlatnu koku sam im odveo kada sam je oženio! Bivši muž Tanje Savić opleo po njenoj porodici - "Iskorišćavaju je"

Mondo 25.11.2021
Dušan Jovančević, bivši partner Tanje Savić tvrdi da je njene roditelje gledao kao svoje, ali i da ga oni nikada nisu voleli. Dušan Jovančević, bivši partner Tanje Savić tvrdi da je njene roditelje gledao kao svoje, ali i da ga oni nikada nisu… »

Dušan tvrdi da Tanju iskorišćava porodica: Smetao sam im jer sam im uzeo zlatnu koku!

Kurir 25.11.2021
Dušan Jovančević nije ogorčen samo na suprugu Tanju Savić, nego i na njenu porodicu. Njemu je zasmetalo to što je pevačicina majka u medijima izjavila da je on bio loš žet i da je dobro što se njena ćerka oslobodila takvog muža. U razgovoru za… »

Vesti dana »