Povezane vesti
Potpisan ugovor o prodaji 12 francuskih bombardera Hrvatskoj
Politika 25.11.2021
ZAGREB - Francuski predsednik i hrvatski premijer, Emanuel Makron i Andrej Plenković, potpisali su danas u Zagrebu Deklaraciju o strateškom partnerstvu, a ministri odbrane dveju država ugovor o kupovini 12 francuskih bombardera tipa Rafali. Makron je na… »
Makron: Želimo Balkan kao prostor mira i stabilnosti – pravi evropski prostor
N1 Info 25.11.2021
Francuski predsednik Emanuel Makron izjavio je u Zagrebu da Pariz želi Zapadni Balkan kao prostor mira i stabilnosti. "Francuska vizija je da izgradimo prostor mira, stabilnosti, saradnje, da osnažimo protok ljudi i da (od Zapadnog Balkana) napravimo… »
Makron se u Zagrebu sastao sa hrvatskim državnim vrhom
Novi magazin 25.11.2021
Predsednik Francuske Emanuel Makron izjavio je danas u Zagrebu da je njegova poseta Hrvatskoj novo poglavlje u odnosima dve države. "Ova poseta je simbol našeg prijateljstva i pokazuje koliko su snažne veze dve države", rekao je Makron posle susreta s… »
Vesti dana »

Završena blokada novosadskog suda, protest ispred Prekršajnog zbog privođenja studenta
RTV pre 1 satjoš 41 povezana

Pretučeni student iz Valjeva: Njih petorica me tukla krvnički, dok nije došao inspektor i podigao me
N1 Info pre 1 satjoš 3 povezane