Povezane vesti

I „ortak“ i stručnjak: Kari je šoumen i trener kakav je falio Srbiji

I „ortak“ i stručnjak: Kari je šoumen i trener kakav je falio Srbiji

Nova 26.11.2021
"Što si mi uvalio ovu stolicu? Ovde me ne vide, a drugo ja njih ne vidim. Vidi ovo, navikli ste da dajete rukovodiocima ove fotelje", razgalio je novinare Svetislav Pešić posle utakmice s Letonijom. Odmah je pokazao deo svog šmeka, koji ga krasi već… »
Pešić: Pokazali smo karakter, to je najvažnije

Pešić: Pokazali smo karakter, to je najvažnije

RTS 26.11.2021
Selektor košarkaša Srbije Svetislav Pešić rekao je da je ponosan na svoj tim koji je pokazao karakter u duelu protiv Letonije. Srbije je posle velike borbe i drame pobedila Letonce 101:100 na startu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2023. godine… »
Pešić ga zvao, on pitao: A za koju reprezentaciju!? Novi heroj Srbije - od bune pre 300 godina do eksplozije u Pioniru!

Pešić ga zvao, on pitao: A za koju reprezentaciju!? Novi heroj Srbije - od bune pre 300 godina do eksplozije u Pioniru!

Mondo 26.11.2021
Debitovao je za reprezentaciju u 34. godini i postao heroj! Krenuo je od druge srpske lige, stigao do Evrolige i neverovatne ABA titule – a u prezimenu mu se krije epski junak. Debitovao je za reprezentaciju u 34. godini i postao heroj! Krenuo je od… »
VIDEO Usred Zagreba poručio da je Srbin, kad ga pozvao Pešić reagovao u čudu

VIDEO Usred Zagreba poručio da je Srbin, kad ga pozvao Pešić reagovao u čudu

Nova 26.11.2021
Marko Jagodić-Kuridža je postao najstariji debitant u istoriji reprezentacije Srbije, a prvi meč u nacionalnom dresu bio je kakav je mogao samo da sanja. Srpski košarkaš je sa pet poslednjih poena prelomio meč protiv Letonije (101:100) i doneo… »
“Kuridža? Fantastičan. Pa ne mogu svi da budu Divci, Danilovići, Jokići”: Kari o svom “džokeru”

“Kuridža? Fantastičan. Pa ne mogu svi da budu Divci, Danilovići, Jokići”: Kari o svom “džokeru”

Nedeljnik 26.11.2021
EPA-EFE/GEORGIA PANAGOPOULOU Srbije je posle velike borbe i drame pobedila Letonce 101:100 na startu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2023. godine. “Odigrali smo jednu borbenu utakmicu, sa intenzitetom. Čestitam i jednom i drugom timu. Letonija je… »
Pešić o Jagodić-kuridži: ‘Pitao me je za koju reprezentaciju ga zovem!?’

Pešić o Jagodić-kuridži: ‘Pitao me je za koju reprezentaciju ga zovem!?’

Hot sport 26.11.2021
Heroj sinoćne pobede! Marko Jagodić-Kuridža pogodio je ključno slobodno bacanje na sinoćnom meču sa Letonijom.. Evo šta je nakon duela rekao Pešić: ‘Jagodić je fantastičan dečko. Poseduje ogromno iskustvo koje niko ne može da mu uzme, ali… »
Teodosić: Cilj je bila pobeda, posvećujem je Jelovcu

Teodosić: Cilj je bila pobeda, posvećujem je Jelovcu

Dnevnik 26.11.2021
BEOGRAD: Bio je cilj da se pobedi makar sa jedan razlike, rekao je kapiten košarkaša Srbije Miloš Teodosić posle meča s Letonijom. Srbija je na startu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2023. godine pobedila Letoniju 101:100 posle uzbudljive… »
‘Plan je bio da pobedimo, bilo kako’: Heroj pobede iskren nakon meča!

‘Plan je bio da pobedimo, bilo kako’: Heroj pobede iskren nakon meča!

Hot sport 26.11.2021
Zadovoljan je! Marko Jagodić-Kuridža pogođenim slobodnim bacanjem na manje od tri sekunde pre kraja doneo je pobedu Srbiji protiv Letonije. ‘Plan je bio da se utakmica dobije bilo kako jer su oni bili u prednosti, pošto su čitavo leto proveli… »
Teo poslao jaku poruku: ‘Ovo je za našeg kolegu koji je u lošem stanju!’

Teo poslao jaku poruku: ‘Ovo je za našeg kolegu koji je u lošem stanju!’

Hot sport 26.11.2021
Kapiten zadovoljan pobedom! Marko Teodosić uposlio je Marka Jagodića-Kuridžu koji je tri sekunde pre kraja fauliran. Srbija je upravo sa linije penala došla do jako bitne pobede, a evo šta je naš kapiten rekao nakon meča: ‘Cilj je bio da… »
Pešić: "Kakve su ovo stolice, ove dajte funkcionerima, šta ste mi ovo uvalili?" (video)

Pešić: "Kakve su ovo stolice, ove dajte funkcionerima, šta ste mi ovo uvalili?" (video)

Sportski žurnal 26.11.2021
Raspoložen je bio selektor Srbije po završetku meča protiv Letonije i prvog trijumfa Orlova (101:100). Svetislav Pešić se vratio na kormilo reprezentacije Srbije, pobedom u hali "Aleksandar Nikolić" protiv Letonije (101:100). Bio je popularni Kari… »
Pešićev "fantastični momak" MJK!

Pešićev "fantastični momak" MJK!

Sportske.net 26.11.2021
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić rekao je da ga posle večerašnje pobede protiv Letonije najviše raduju moral i karakter koji je pokazala njegova ekipa i to što su verovali u trijumf do kraja. "Videli smo utakmicu sa… »
Teodosić dirigent pešićeve Srbije! Kapiten vodi, ostali prate: Njegov odnos prema reprezentaciji podiže mlađe igrače!

Teodosić dirigent pešićeve Srbije! Kapiten vodi, ostali prate: Njegov odnos prema reprezentaciji podiže mlađe igrače!

Mondo 26.11.2021
"Teo nosi reprezentaciju godinama, primerom pokazuje kako se odnosi prema nacionalnom timu", poručuje Avramović. "Teo nosi reprezentaciju godinama, primerom pokazuje kako se odnosi prema nacionalnom timu", poručuje Avramović. Neka nova Srbija je… »
Pešić o junaku pobede: Nisu svi Jokić, Divac i Bodiroga

Pešić o junaku pobede: Nisu svi Jokić, Divac i Bodiroga

Danas 25.11.2021
Junak sam završnice, inače neverovatnog meča koji je reprezentacija Srbije na kraju dobila 101:100, Marko Jagodić Kuridža, ne samo zbog ubačenog prelomnog slobodnog bacanja, već celokupnog debitantskog reprezentativnog nastupa u 34. godini života… »
"Taj što mi je dobacio, nek' mu je alal"! Selektor Pešića posle dramatične pobede: Ja sam ovde trenirao samo profesora…

"Taj što mi je dobacio, nek' mu je alal"! Selektor Pešića posle dramatične pobede: Ja sam ovde trenirao samo profesora…

Sportal blic 25.11.2021
trijumfalno je otvorila kvalifikacije za Mundobasket, pošto je nakon velike drame savladala selekciju Letonije sa 101:100. Nakon ove utakmice selektor je imao mnogo razloga za zadovoljstvo, najviše karakterom svojih igrača koji su smogli snage da… »
"Kakve su ovo stolice, šta je ovo?!" Svetislav Pešić priredio šou i opleo po poznaniku

"Kakve su ovo stolice, šta je ovo?!" Svetislav Pešić priredio šou i opleo po poznaniku

Večernje novosti 25.11.2021
Foto: I. Marinković Podsetimo, Srbija je u dramatičnom meču pobedila Letoniju, a strateg "orlova" je najpre istakao nešto nesvakidašnje: - Kakve su ovo stolice?! Daj mi neku stolicu, da sednem k'o čovek. Šta si mi uvalio ovo (portparolu), em me ne… »
"Ne znam šta bih pametno rekao": Teodosićev izliv emocija nakon pobede zbog borbe srpskog košarkaša za život: U jako…

"Ne znam šta bih pametno rekao": Teodosićev izliv emocija nakon pobede zbog borbe srpskog košarkaša za život: U jako…

Sportal blic 25.11.2021
Košarkaši Srbije su za Svetsko prvenstvo, pobedivši Letoniju sa 101:100 uz lidersku ulogu . Srpski plejmejker je odigrao još jedan fenomenalan reprezentativni meč sa 21 poenom i devet asistencija, a nakon utakmice je poručio: - Cilj je bio da… »
"Svim srcem smo uz njega"! Miloš Teodosić vrlo emotivan posle pobede Srbije

"Svim srcem smo uz njega"! Miloš Teodosić vrlo emotivan posle pobede Srbije

Večernje novosti 25.11.2021
KSS Kapiten "orlova" je svestan koliko je trijumf bio važan. - Cilj je bio da pobedimo, makar sa jednim košem. To smo i ostvarili. Hvala publici što je došla u ovolikom broju, pružili su nam veliku pordršku. Ovu pobedu posvećujemo Stevanu Jelovcu… »

Vesti dana »