Povezane vesti

Karleuša se pohvalila cipelama čija je cena paprena! Nakon prozivki zbog fotošopa, jk skupocenim šopingom zapalila mreže…

Karleuša se pohvalila cipelama čija je cena paprena! Nakon prozivki zbog fotošopa, jk skupocenim šopingom zapalila mreže…

Kurir 26.11.2021
Nakon što je odbrusila svima koji tvrde da obrađuje fotografije u Fotošopu, Jelena Karleuša se pohvalila skupim cipelama. Ovoga puta na red su došle čizme poznatog svetskog brenda, čija vrednost iznosi više 1.000 evra, a pevačica ih je odmah… »
Nema potrebe da koristim Fotošop, ja sam supermodel! Karleuša voli da nervira hejtere, vrućim snimkom im zapušila usta…

Nema potrebe da koristim Fotošop, ja sam supermodel! Karleuša voli da nervira hejtere, vrućim snimkom im zapušila usta…

Kurir 26.11.2021
Pevačica Jelena Karleuša mnoge je ostavila bez teksta stajlingom i zanosnom figurom, a onda je objavila i video kako bi "hejterima" dokazala da je zaista prava "bomba". Naime, Karleuša je ispozirala u malenom kompletu u kom su joj naglašeni atributi… »
Ne koristim Fotošop, jer sam mnogo dobra riba! Karleuša ponovo grmi na Instagramu - "Volim da vas nerviram"

Ne koristim Fotošop, jer sam mnogo dobra riba! Karleuša ponovo grmi na Instagramu - "Volim da vas nerviram"

Mondo 26.11.2021
Pevačica Jelena Karleuša pozirala u šortsu i rekla da ne postoji potreba da sređuje svoje fotke. Pevačica Jelena Karleuša pozirala u šortsu i rekla da ne postoji potreba da sređuje svoje fotke Pevačica Jelena Karleuša nedavno je održala nastup… »

Vesti dana »