Povezane vesti

„Nečemo se ovde zaustaviti“! Ivanić najavio juriš na bragu: Poznato je kako Zvezda funkcioniše, u Portugal idemo po…

„Nečemo se ovde zaustaviti“! Ivanić najavio juriš na bragu: Poznato je kako Zvezda funkcioniše, u Portugal idemo po…

Sportal blic 26.11.2021
Junak pobede u meču sa Ludogorecom (1:0) , istakao je da će on i saigrači u Bragi napasti prvo mesto. Ekipa Dejana Stankovića sinoć je na stadionu „Rajko Mitić“ uradila ono što je bilo do nje i upisala tri boda protiv bugarskog šampiona i to… »
Sramota na Marakani: Čovek (40) gurnuo dete (13), oteo dres – plakalo celu noć

Sramota na Marakani: Čovek (40) gurnuo dete (13), oteo dres – plakalo celu noć

Nova 26.11.2021
Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Ludogorec sa 1:0 u petom kolu Lige Evrope, a nakon meča se desila prava sramota na stadionu "Rajko Mitić". Milan Borjan je jedini od fudbalera Zvezde nakon meča prišao do tribine na kojoj su se nalazila deca sa… »
"Sramni: Smo!" Žena Milana Borjana objavila bruku sa Marakane: Nikad nisam plakao. Ali sinoć jesam. Oteo mi je dres! Ja imam…

"Sramni: Smo!" Žena Milana Borjana objavila bruku sa Marakane: Nikad nisam plakao. Ali sinoć jesam. Oteo mi je dres! Ja imam…

Sportal blic 26.11.2021
Više od 20.000 dece bilo je na Stadio “Rajko Mitić” na utakmici protiv Ludogoreca. Deca su pružila sjajnu podršku crveno-belima i pomogla im da ostvare . Na kraju meča igrači Zvezde su želeli da ostave deci i dresove za uspomenu, pa su ih… »
Sramota na Marakani: Čovek (40), gurnuo dete i uzeo mu dres Borjana umešala se supruga golmana (foto)

Sramota na Marakani: Čovek (40), gurnuo dete i uzeo mu dres Borjana umešala se supruga golmana (foto)

Večernje novosti 26.11.2021
FOTO: FK Crvena zvezda Mališani su pružili veliku podršku fudbalerima Zvezde, a na kraju meča ipak smo videli jednu ružnu sliku. Na kraju meča su svi fudbaleri crveno-belog tima svoje dresove bacili klincima na tribinama. Nije iznenađenje da je… »
Zvezda je emocija - Maestro Ivanić: Deca izvukla najbolje iz nas

Zvezda je emocija - Maestro Ivanić: Deca izvukla najbolje iz nas

Sportski žurnal 26.11.2021
Crveno-beli su njegovim golom pobedili Ludogorec na domaćem terenu pred 20.000 mališana u petom kolau grupne faze Lige Evrope. Veoma je bitno što smo već sad obezbedili takmičenje u Evropi na proleće, rekao je vezni fudbaler Crvene zvezde Mirko… »
Ivanić: Nećemo se zaustaviti, učinićemo sve protiv Brage za nokaut fazu

Ivanić: Nećemo se zaustaviti, učinićemo sve protiv Brage za nokaut fazu

Nova 26.11.2021
Mirko Ivanić je opet heroj Crvene zvezde. Postigao je pogodak protiv Ludogoreca (1:0) za trijumf u petom kolu Lige Evrope, a najavio je trijumf i u poslednjem meču grupne faze u Portugalu.… »

Vesti dana »

Poluvreme: Jedan tim dominirao, oba dala po gol…

Poluvreme: Jedan tim dominirao, oba dala po gol…

Sport klub pre 30 minutajoš 38 povezanih
Bajramska hutba Predsjednika Mešihata

Bajramska hutba Predsjednika Mešihata

IndeksOnline pre 7 satijoš 20 povezanih
Srbi okupirali Gelzerkirhen /foto, video/

Srbi okupirali Gelzerkirhen /foto, video/

Sputnik pre 59 minutajoš 27 povezanih