Povezane vesti
Ministar: Uoči ustoličenja Joanikija u gradu bilo naoružanih na obe strane
N1 Info 26.11.2021
Crnogorski ministar unutrašnjih poslova Sergej Sekulović izjavio je da u manastiru Svetog Petra Cetinjskog uoči ustoličenja mitropolita crnogorsko primorskog Srpske pravoslavne crkve (SPC) Joanikija nije bilo naoružanih osoba, ali da ih je bilo u gradu… »
Bilo je naoružanih na obe strane Crnogorski ministar policije o ustoličenju na Cetinju: Spremala nam se velika muka
Alo 26.11.2021
U manastiru Svetog Petra Cetinjskog 4. i 5. septembra nije bilo naoružanih osoba, ali jeste u gradu, na obee strane, i “bilo je visoko rizično”, kaže crnogorski ministar policije Sergej Sekulović. - Vi ste postavili pitanje bezbednosno-interesantna lica… »
Ministar unutrašnjih poslova CG: Uoči ustoličenja Joanikija u Cetinjskom manastiru nije bilo naoružanih, u gradu jeste
Danas 26.11.2021
Crnogorski ministar unutrašnjih poslova Sergej Sekulović izjavio je danas da u manastiru Svetog Petra Cetinjskog uoči ustoličenja mitropolita crnogorsko primorskog Srpske pravoslavne crkve (SPC) Joanikija nije bilo naoružanih osoba, ali da ih je bilo u… »
Sekulović otkrio u skupštini: Na Cetinju je bilo naoružanih
Večernje novosti 26.11.2021
Foto: Jutjub/Al Jazeera Balkans - Vi ste postavili pitanje bezbednosno-interesantna lica. To je široka kategorija lica. Čak i baratanje samim imenima je problematično... - kazao je ministar, odgovarajući na pitanje poslanika DPS-a Andrije Nikolića da li… »
Vesti dana »
MLS pokrenuo istragu zbog Brazilca: Kazemiro odmah prijavljen zbog kršenja pravila
Mondo pre 1 danjoš 33 povezane
Eskalacija sukoba: Trampove pretnje, napad na tanker i diplomatski napori
Naslovi.ai pre 1 satjoš 32 povezane
Porodila se Edita Aradinović! Na svet donela devojčicu, tokom trudnoće mučila muku sa ovim problemom
Kurir pre 2 satajoš 16 povezanih






