Povezane vesti

Rama: Ujedinit će se Albanija i Kosovo ali ne znam kada

Rama: Ujedinit će se Albanija i Kosovo ali ne znam kada

Al Jazeera 26.11.2021
Albanski premijer je naglasio da onima koji tu njegovu izjavu mogu tumačiti kao “zahtjev” za stvaranje Velike Albanije treba reći da se “gatarama ne sudi”. Premijer Albanije Edi Rama izjavio je danas kako vjeruje da će se Albanija ujediniti sa… »
Rama: Verujem da će se Albanija ujediniti sa Kosovom, samo ne znam kada

Rama: Verujem da će se Albanija ujediniti sa Kosovom, samo ne znam kada

N1 Info 26.11.2021
Premijer Albanije Edi Rama izjavio je da veruje da će se Albanija ujediniti sa Kosovom i da bi on glasao za to na referendumu, ali je naveo da ne zna kada će se to dogoditi. „Ako me pitate hipotetički o mirnom referendumu o nacionalnom jedinstvu… »
"Bacam čini, to će se desiti": Edi Rama i Aljbin Kurti "maštaju" o velikoj Albaniji, jedan "potegao" i gatare, drugi se…

"Bacam čini, to će se desiti": Edi Rama i Aljbin Kurti "maštaju" o velikoj Albaniji, jedan "potegao" i gatare, drugi se…

Blic 26.11.2021
Glasao bi za ujedinjenje Albanije i Kosova u slučaju da se održava referendum o toj temi, kaže albanski premijer Edi Rama. On je to rekao na konferenciji za medije nakon zajedničke sednice vlada Prištine i Tirane u Elbasanu, odgovarajući na pitanje… »
Rama: Glasao bih za ujedinjenje Kosova i Albanije

Rama: Glasao bih za ujedinjenje Kosova i Albanije

RTS 26.11.2021
Premijer Albanije Edi Rama izjavio je da bi "ako bi bilo mirnog referenduma za ujedinjenje Kosova i Albanije otvoreno glasao sa - da". "Ako me pitate hipotetički o mirnom referendumu za ujedinjenje Albanije sa Kosovom, prekršio bih zakon o tajnosti… »

Vesti dana »