Povezane vesti
Žig za kvalitet „Čuvarkuća“ nosi 700 prehrambenih proizvoda
Top press 26.11.2021
Više do 700 proizvoda iz prehrambene proizvodnje u Srbiji nosi oznaku „Čuvarkuća“ koji garantuje da je on, ne samo stvoren u našoj zemlji, već da je rezultat kvalitetne proizvodnje, jedinstvenih ideja i inovacija, kao i obrade domaćih sirovina najvišeg… »
Privredna komora Srbije na Sajmu etno hrane i pića predstavila projekat Čuvarkuća
Radio sto plus 26.11.2021
Sekretar Udruženja za biljnu proizvodnju i prehrambenu industriju u PKS Aleksandar Bogunović je rekao da proizvodi koji nose žig „Čuvarkuća“ imaju bolji kvalitet i inovativnost. „Proizvodi koji steknu žig imaju pravo da ga koriste tri godine i da u… »
Vesti dana »
Dramatično u Deliblatskoj peščari: Naselje Šumarak evakuisano, "katastrofalna je situacija, sve će da izgori"
Telegraf pre 24 satajoš 47 povezanih
Operativni tim: U većem delu Srbije bez restrikcija vode, naredne sedmice novi porast temperature
Insajder pre 53 minutajoš 57 povezanih
Zelenski prvi put u Srbiji otkako je predsednik Ukrajine i početka ruske invazije
BBC News pre 1 satjoš 22 povezane
Predsednik Republike o još uvek neraspisanim izborima: Očekujem izbornu pobedu i u Beogradu i Novom Sadu
Insajder pre 2 satajoš 28 povezanih
Proglašena vanredna situacija u ovoj opštini Srbije! Doneta hitna odluka Štaba: MUP uputio sve raspoložive kapacitete na teren
Blic pre 2 satajoš 19 povezanih


