Povezane vesti

Maja Marinković prekršila pravilo produkcije: Preti joj kazna zbog Cara, to nije smela da uradi

Maja Marinković prekršila pravilo produkcije: Preti joj kazna zbog Cara, to nije smela da uradi

Blic 27.11.2021
Maja Marinković i Filip Car su do ranih jutarnim sati imali raspravu, te su celu kuću digli na noge. Međutim, nešto kasnije su se strasti među njima smirile i Marinkovićeva je zaspala pored njega u izolaciji. Maja je odlučila da spava sa Filipom u… »
Maji preti kazna zbog cara, prekršila pravilo produkcije! Marinkovićeva ne ispušta Cara iz vida, sad je ovo uradila!

Maji preti kazna zbog cara, prekršila pravilo produkcije! Marinkovićeva ne ispušta Cara iz vida, sad je ovo uradila!

Kurir 27.11.2021
Veliki šef je danas nešto kasnije budio zadrugare, a Maja Marinković i Filip Car nisu mogli doći sebi zbog žestoke svađe koja je trajala do ranih jutarnjih časova. Naravno, pomirenje su proslavili žestokom vrelom akcijom, zbog čega su zaspali… »
Šok! Maja Marinković pred ulazak u Zadrugu imala odnose i sa Dalilinim bivšim:"Bila sam sa dvojicom, ne znam ko je otac"

Šok! Maja Marinković pred ulazak u Zadrugu imala odnose i sa Dalilinim bivšim:"Bila sam sa dvojicom, ne znam ko je otac"

Blic 27.11.2021
Starleta Maja Marinković je priznala da je pred ulazak u "Zadrugu 5" bila intimna sa dva bivša momka - Milanom Jankovićem Čorbom i Mladenom Vuletićem, pa sada ne zna s kojim od njih dvojice je ostala u drugom stanju. Maja je na sve načine pokušala… »

Vesti dana »