Povezane vesti

Tončev o ulasku u sudijsku svlačionicu: ‘Znam pod čijim pritiskom su to napisali! Rekao sam im da nastave pošteno!’

Tončev o ulasku u sudijsku svlačionicu: ‘Znam pod čijim pritiskom su to napisali! Rekao sam im da nastave pošteno!’

Hot sport 27.11.2021
Zanimljiva situacija! Duel Radnika i TSC-a obeležila je jedna zanimljiva situacija, koja nema veze sa fudbalskim terenom. Naime na poluvremenu utakmice u sudijsku svlačionicu ušao je Novica Tončev sa sinom Stanislavom. Sudije su podnele dopunski… »
Bura se ne stišava - Tončev okrivio FSS za skandal u Surdulici!

Bura se ne stišava - Tončev okrivio FSS za skandal u Surdulici!

Sportske.net 27.11.2021
Predsednik Radnika iz Surdulice Novica Tončev demantovao je da je došlo do incidenta na utakmici protiv TSC-a u sredu kada je navodno upao u sudijsku svlačionicu na poluvremenu i povišenim tonom razgovarao sa arbitrima. Disciplinska komisija… »
FSS pokrenuo postupak? Tončev i sin upali kod sudija - "Pozdravio sam ih i rekao da sude pošteno"

FSS pokrenuo postupak? Tončev i sin upali kod sudija - "Pozdravio sam ih i rekao da sude pošteno"

Večernje novosti 27.11.2021
Foto Ministarstvo Kako prenosi portal " Maksbet sport" Otac i sin su u sredu u Surdulici tokom poluvremena utakmice Radnik – TSC (2:1) posetili glavnog arbitra. - Službena lica sa utakmice predvođena glavnim sudijom Dejanom Trifkovićem, prijavila su… »
Postupak protiv Novice Tončeva: Upao u svlačionicu i svađao se sa sudijama

Postupak protiv Novice Tončeva: Upao u svlačionicu i svađao se sa sudijama

Mozzart sport 27.11.2021
„Samo sam im rekao da nastave da sude pošteno“, tvrdi član IO FSS. Dosta vremena je prošlo, skoro cela polusezona, bez neke veće „frke“ u Superligi Srbije. Ali, teško da je moglo do spuštanja zavese da prođe baš bez ijedne afere. Direktor… »
Tončev: Sudije sam samo pozdravio i rekao im da nastave da sude pošteno

Tončev: Sudije sam samo pozdravio i rekao im da nastave da sude pošteno

Sportski žurnal 27.11.2021
Do predsednika Regiona Istočna Srbija nije bilo lako doći. Novica Tončev je iznenađen prijavom. Čak nas je uveravao da je sve farsa i da se u svlačionici ništa nije dešavalo… - Da se bilo šta dešavalo, zar bi sudije posle utakmice došle na… »
Žurnal saznaje: Podneta prijava protiv Novice i Stanislava Tončeva - var soba u direktnom prenosu slušala svađu iz sudijske…

Žurnal saznaje: Podneta prijava protiv Novice i Stanislava Tončeva - var soba u direktnom prenosu slušala svađu iz sudijske…

Sportski žurnal 27.11.2021
Direktor Super lige podneo disciplinsku prijavu protiv Novice i Stanislava Tončeva zbog incidenta u poluvremenu utakmice u Surdulici. Radnik je u sredu pobedio ekipu TSC-a 2:1 (1:0) u odloženoj utakmici 10. kola, ali, susret u Surdulici imaće i treće… »
Novica Tončev na tapetu FSS

Novica Tončev na tapetu FSS

Danas 26.11.2021
Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Srbije pokrenula postupak protiv člana Izvršnog odbora FSS, Novice Tončeva, zbog upada gazde iz senke FK Radnik u sudijsku sobu na meču sa TSC. Glavni sudija Dejan Trifković i njegovi pomoćnici prijavili su za… »

Vesti dana »