Povezane vesti

Tara i Marijana ponovo u klinču! Simova sasula Zonjićevoj sve u lice, a u sve je umešan Dejan, on odmah reagovao! (video)

Tara i Marijana ponovo u klinču! Simova sasula Zonjićevoj sve u lice, a u sve je umešan Dejan, on odmah reagovao! (video)

Kurir 27.11.2021
Tokom glasanja za tri najzlonamernije osobe, Tara Simov žestoko se sukobila sa Marijanom Zonjić. - Prvo mesto Marijana Zonjić i u trećoj sezoni je pričala stvari kao sinoć. Maja joj je bila najbolja drugarica, a ona je u karantinu pokušavala da… »
Uplakana napustila belu kuću! Nevena se sukobila sa Mihićem i Irmom, pa su je udarili gde je najviše boli: Bila sam žrtva…

Uplakana napustila belu kuću! Nevena se sukobila sa Mihićem i Irmom, pa su je udarili gde je najviše boli: Bila sam žrtva…

Kurir 27.11.2021
Zadrugari su glasali za tri najzlonamernije osobe, a ovonedeljni vođa Marko Janjušević dao je reč Dino Dizdarević. - Filip Car je na trećem mestu, ispao je zlonameran prema Maji kad je ušao u vezu sa Sandrom, pa prma Sandri kad je napravio sa… »
On je uništio vezu i brak, a Ja samo brak! Dalila i Car najomraženiji zadrugari, Dragojevićka se sad pere! (video)

On je uništio vezu i brak, a Ja samo brak! Dalila i Car najomraženiji zadrugari, Dragojevićka se sad pere! (video)

Kurir 27.11.2021
Stefan Karić naredni je birao najzlonamernije zadrugare u Beloj kući. - Nije mi se svideo Viktorijin potez, kada je sinoć psovala nas, koji ćutimo. I sinoć i svaki put to uradiš, više se neću mešati ni u jedan tvoj problem. Druga osoba je Gruja… »
Dalila Na krv i nož sa rešićevom: Vaćarila si se sa Dejanom dok smo bili u braku, stavio ti je ruku na d*pe! Žestok napad…

Dalila Na krv i nož sa rešićevom: Vaćarila si se sa Dejanom dok smo bili u braku, stavio ti je ruku na d*pe! Žestok napad…

Kurir 27.11.2021
Rijaliti učesnici glasali su za osobu koja ima najgore namere, a na redu je bila Sandra Rešić. Rešićeva je tom prilikom potkačila Dalilu Mujić, a svima je poznato da je Sandra uvek bila tu za Dejana kada ga je Dalila napustila. - Na prvom mestu… »
Upropastio mi je život, on je najveće zlo! Dalila iskoristila priliku da se osveti Caru za prevaru, nastao muk! (video)

Upropastio mi je život, on je najveće zlo! Dalila iskoristila priliku da se osveti Caru za prevaru, nastao muk! (video)

Kurir 27.11.2021
Dalila Dragojević tokom komentarisanja za najzlonamernije zadrugare, izabrala je bivšeg ljubavnika Filipa Cara. Ona je tokom svog izlaganja istakla da joj je uporpastio život. - Filip Car je na prvom mestu, zbog svega što je uradio i što radi i… »

Vesti dana »