Povezane vesti

Marinkova udovica objavila PRETUŽNU fotografiju! Potpuno je SLOMLJENA nakon pevačeve SMRTI!

Marinkova udovica objavila PRETUŽNU fotografiju! Potpuno je SLOMLJENA nakon pevačeve SMRTI!

Svet & Skandal 27.11.2021
Marinkova udovica, Slavica Rokvić oglasila se putem svog Instagram profila. Naime, Slavica je objavila fotografiju sa Marinkom, a uz nju je napisala reči koje kidaju dušu. –Ne, ti nikada od mene ne možeš otići. Anđele moj – napisala je… »
Supruga pokojnog pevača neutešna! Oglasila se Slavica Rokvić, emotivnim rečima obratila se marinku: Anđele moj...

Supruga pokojnog pevača neutešna! Oglasila se Slavica Rokvić, emotivnim rečima obratila se marinku: Anđele moj...

Kurir 27.11.2021
Pevač Marinko Rokvić preminuo je 6. novembra, a tuga njegovih najbližih ne prestaje. Sada se na svom Instagram nalogu oglasila i pevačeva supruga Slavica Rokvić, koja je uz zajedničku fotku napisala: "Ne, ti nikada od mene ne možeš otići, anđele… »
Oglasila se supruga pokojnog marinka rokvića: Slavica emotivnim rečima rasplakala sve - "Anđele moj..."

Oglasila se supruga pokojnog marinka rokvića: Slavica emotivnim rečima rasplakala sve - "Anđele moj..."

Mondo 27.11.2021
Slavica Rokvić se oglasila na svom Instagramu. Slavica Rokvić se oglasila na svom Instagramu. Marinko Rokvić preminuo je 6. novembra nakon borbe sa karcinomom pankreasa o kojem nije želeo da priau javosti. Iza sebe je ostavio suprugu Slavicu i tri… »
Supruga marinka rokvića neutešna: Slavica poslala emotivnu poruku preminulom pevaču (foto)

Supruga marinka rokvića neutešna: Slavica poslala emotivnu poruku preminulom pevaču (foto)

Večernje novosti 27.11.2021
Foto: Instagram printscreen/rokvic.slavica Sada se na svom Instagram nalogu oglasila i pevačeva supruga Slavica Rokvić, koja je uz zajedničku fotografiju napisala: - Ne, ti nikada od mene ne možeš otići, anđele moj. Foto: Instagram… »

Vesti dana »