Povezane vesti

Đoković: Strast ne jenjava, cilj je da vratimo reprezentaciju u svetski vrh

Đoković: Strast ne jenjava, cilj je da vratimo reprezentaciju u svetski vrh

Danas 27.11.2021
Srpski teniser Novak Đoković rekao je večeras da je privilegija igrati za reprezentaciju i da se nada da će biti zdrav kako bi nastavio da igra za državni tim, a za trofej Dejvis kupa iz 2010. godine naveo je da je jedno od najvećih dostignuća… »
"Strast je sve: Veća!" Novak Đoković odigrao 50. jubilarni meč za Srbiju u Dejvis kupu, a onda se setio svega: Znam koliko…

"Strast je sve: Veća!" Novak Đoković odigrao 50. jubilarni meč za Srbiju u Dejvis kupu, a onda se setio svega: Znam koliko…

Sportal blic 27.11.2021
je savladao u drugom meču Dejvis kupa u duelu Srbije i Nemačke rezultatom 2:0 po setovima (6:2, 6:4), a ovo je bio njegov jubilarni 50. meč za reprezentaciju Srbije. - Velika je čast i zadovoljstvo igrati za Srbiju i tenisku reprezentaciju po… »
"Moj prioritet? Igranje za Srbiju!" Đoković oduševljen posle jubileja u reprezentaciji

"Moj prioritet? Igranje za Srbiju!" Đoković oduševljen posle jubileja u reprezentaciji

Večernje novosti 27.11.2021
Tanjug/AP Nije mogao da sakrije oduševljenje što igra za nacionalnu selekciju, čiji član punih 15 godina. - Velika čast i privilegija je igrati 50 puta za reprezentaciju. Velika je brojka, iskreno nisam pratio, ljudi iz reprezentacije su me… »

Vesti dana »