Povezane vesti

"Kandidujte baku praseta, samo pobedite" Predsednik Vučić uputio brutalnu poruku opoziciji (video)

"Kandidujte baku praseta, samo pobedite" Predsednik Vučić uputio brutalnu poruku opoziciji (video)

Srbija danas 28.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gost je večerašnje emisije Hit Tvit na TV Pink. Predsednik Vučić, gostujući u emisiji Hit Tvit, govorio je o Rio Tintu, poslavši brutalnu poruku opoziciji. - Svi koji su stvarno zabrinuti za ekologiju, oni su mi… »
Vučić u Hit tvitu: Mislim da je 10 godina na vrhu stranke dovoljno! Treba znati kad je vreme da prepustimo mesto mlađima!

Vučić u Hit tvitu: Mislim da je 10 godina na vrhu stranke dovoljno! Treba znati kad je vreme da prepustimo mesto mlađima!

Kurir 28.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje večeras u emisiji Hit tvit. Sa njim u studiju su i kolumnistkinja lista "Nedeljnik" Ljiljana Smajlović i Rade Veljanovski iz Građanskog demokratskog foruma. Vučić je rekao da je prezadovoljan sinoćnom… »
Vučić: 10 godina na čelu stranke sasvim dovoljno, vreme je za mlađe ljude

Vučić: 10 godina na čelu stranke sasvim dovoljno, vreme je za mlađe ljude

N1 Info 28.11.2021
Mislim da je 10 godina na čelu stranke sasvim dovoljno i da je vreme za mlađe ljude, izjavio je vođa Srpske napredne stranke i predsednik Srbije Aleksandar Vučić i, komentarišući jučerašnju najavu da će se povući sa čela SNS, rekao da je "to… »
Vučić brutalno o lažnim moralistima iz opozicije: Mi smo u Areni sve mere poštovali, a oni prave pet protesta bez maski

Vučić brutalno o lažnim moralistima iz opozicije: Mi smo u Areni sve mere poštovali, a oni prave pet protesta bez maski

Kurir 28.11.2021
Predsednik Srbije i Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić rekao je večeras gostujući na TV Pink da su na jučerašnjoj svečanoj akademiji SNS u "Štark areni" poštovane epidemiološke mere i da su su svi dobili maske. "Poštovane su… »
Vučić potvrdio pisanje Nova.rs: Neću se više kandidovati za predsednika SNS

Vučić potvrdio pisanje Nova.rs: Neću se više kandidovati za predsednika SNS

Nova 28.11.2021
Gostujući u emisiji Hit Tvit Aleksandar Vučić je potvrdio da se nakon izbora neće kandidovati na izborima za predsednika Srpske napredne stranke (SNS) i tako potvrdio saznanja Nova.rs. “To je jasna odluka. Iako sam bio predložen, ja mislim da je… »
Vučić: 10 godina na čelu stranke sasvim dovoljno

Vučić: 10 godina na čelu stranke sasvim dovoljno

Radio 021 28.11.2021
Mislim da je 10 godina na čelu stranke sasvim dovoljno i da je vreme za mlađe ljude. To je danas rekao vođa Srpske napredne stranke i predsednik Srbije Aleksandar Vučić i, komentarišući jučerašnju najavu da će se povući sa čela SNS, rekao da… »
"Svi su dobili maske kada su ušli u Arenu" Predsednik Vučić odgovorio na licemerne napade opozicije (video)

"Svi su dobili maske kada su ušli u Arenu" Predsednik Vučić odgovorio na licemerne napade opozicije (video)

Srbija danas 28.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gost je večerašnje emisije Hit Tvit na TV Pink. Predsednik Vučić, gostujući u emisiji Hit Tvit, govorio je o licemernim primedbama opozicije da se nisu poštovale epidemiološke mere na skupu SNS-a. On je naglasio… »
Hrvatski mediji o Vučićevom govoru: Morao da spomene naše nove avione

Hrvatski mediji o Vučićevom govoru: Morao da spomene naše nove avione

Nova 28.11.2021
Srpski predsednik Aleksandar Vučić govorio je sinoć na svečanoj akademiji povodom 13 godina postojanja Srpske napredne stranke. On je tom prilikom pomenuo i avione "Rafale" koje je Hrvatska nedavno kupila od Francuske, što tamošnjim medijima nije… »
Vučić od SNS napravio snažnu organizaciju: Stvorio jak sistem pre nego što je odlučio da se ne kandiduje za predsednika

Vučić od SNS napravio snažnu organizaciju: Stvorio jak sistem pre nego što je odlučio da se ne kandiduje za predsednika

Kurir 28.11.2021
Predsednik Srbije i lider Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić izjavio je sinoć na svečanoj akademiji, koja je počela himnom „Bože pravde“, da su naprednjaci pokazali kako izgleda pristojna Srbija, dok su neki drugi samo želeli da naškode… »
Vučić u Areni: Došli ste u inat onima koji nisu hteli da ovde budete

Vučić u Areni: Došli ste u inat onima koji nisu hteli da ovde budete

Danas 28.11.2021
Predsednik Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić izjavio je danas na svečanoj akademiji povodom 13 godina od osnivanja SNS da su svi došli na taj skup, u inat onima koji su želeli da to spreče. Vučić je u Štark areni kazao… »

Vesti dana »