Povezane vesti

Vučić posle susreta sa Pahorom: Imamo veoma dobre odnose sa Slovenijom (VIDEO)

Vučić posle susreta sa Pahorom: Imamo veoma dobre odnose sa Slovenijom (VIDEO)

Vesti online 28.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Beogradu sa predsednikom Slovenije Borutom Pahorom. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da su Slovenija i Srbija pre 10 godina imale 572 miliona evra trgovinske razmene, a da je to danas… »
Pahor: Hvala Vučiću što je spomenuo slovenačke vojnike na Kosovu

Pahor: Hvala Vučiću što je spomenuo slovenačke vojnike na Kosovu

Vesti online 28.11.2021
Predsednik Slovenije Borut Pahor izjavio je danas u Beogradu, posle sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, da je zabrinut zbog nekih procesa i izjava koje se mogu čuti na Zapadnom Balkanu, a naročito u poslednje vreme, i poručio da EU… »
Vučić sa Pahorom: Veoma dobri odnosi sa Slovenijom

Vučić sa Pahorom: Veoma dobri odnosi sa Slovenijom

N1 Info 28.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je posle razgovora sa predsednikom Slovenije Borutom Pahorom da su odnosi dve zemlje na veoma visokom nivou i puni poverenja i uvažavanja. Vučić je rekao da je sa Pahorom razgovarao o situaciji u regionu, o… »
Vučić i pahor nakon sastanka: Imamo veoma dobre odnose, ta saradnja će i u budućnosti da raste (video)

Vučić i pahor nakon sastanka: Imamo veoma dobre odnose, ta saradnja će i u budućnosti da raste (video)

Večernje novosti 28.11.2021
Foto: Printscreen - Mislim da imamo veoma dobre odnose sa Slovenijom - rekao je Vučić. Razgovarali smo o situaciji u regionu - rekao je Vučić. - Otvoreno smo govorili o svim problemima u regionu, koji nisu mali, upoznao sam predsednika Pahora sa… »
Dodik: Republika Srpska neće dozvoliti da se uništava pravo srpskog naroda na opstanak

Dodik: Republika Srpska neće dozvoliti da se uništava pravo srpskog naroda na opstanak

Danas 28.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je u Beogradu obavestio člana Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorada Dodika o razgovorima koje je vodio sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom, ali i o razgovorima sa specijalnim izaslanikom SAD za… »
Vučić sa Dodikom o situaciji u BiH i o susretu s Putinom i Eskobarom

Vučić sa Dodikom o situaciji u BiH i o susretu s Putinom i Eskobarom

Slobodna Evropa 28.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u nedelju, 28. novembra, u Beogradu sa srpskim članom Predsedništva Bosne i Hercegovine (BiH) Miloradom Dodikom, saopšteno je iz Predsedništva Srbije. Vučić je obavestio Dodika o razgovorima koje je… »
Predsednik Srbije sastao se sa Pahorom: Zadovoljstvo mi je da ga ugostim na radnom ručku foto

Predsednik Srbije sastao se sa Pahorom: Zadovoljstvo mi je da ga ugostim na radnom ručku foto

Kurir 28.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predsednikom Slovenije Borutom Pahorom. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) - Zadovoljstvo mi je da, danas u Beogradu, ugostim na radnom ručku… »
Vučić se sastao sa pahorom: Zadovoljstvo mi je da na radnom ručku u Beogradu ugostim predsednika Slovenije (foto)

Vučić se sastao sa pahorom: Zadovoljstvo mi je da na radnom ručku u Beogradu ugostim predsednika Slovenije (foto)

Večernje novosti 28.11.2021
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav - Zadovoljstvo mi je da, danas u Beogradu, ugostim na radnom ručku predsednika Republike Slovenije Boruta Pahora - napisao je Vučić. A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav)… »
Pahor stigao u Beograd: Na aerodromu ga dočekao Siniša Mali (foto)

Pahor stigao u Beograd: Na aerodromu ga dočekao Siniša Mali (foto)

Večernje novosti 28.11.2021
Foto: Tanjug/Tara Radovanović Na aerodromu "Nikola Tesla" dočekao ga je ministar finansija Siniša Mali. Foto: Фото: Танјуг/Тара Радовановић POGLEDAJ GALERIJU - Zadovoljstvo mi je što sam imao priliku da dočekam predsednika… »
Vučić se sastao sa Dodikom: Razgovarali o izgradnji auto-puta

Vučić se sastao sa Dodikom: Razgovarali o izgradnji auto-puta

Blic 28.11.2021
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa srpskim članom Predsedništva BiH Miloradom Dodikom. Nedeljno prepodne u razgovorima sa srpskim članom Predsedništva BiH Miloradom Dodikom o svim regionalnim pitanjima i izgradnji auto-puta… »

Vesti dana »