Povezane vesti

Miljana Kulić PRIZNALA Željka ne doživljava kao sina! Ima FOBIJE!

Miljana Kulić PRIZNALA Željka ne doživljava kao sina! Ima FOBIJE!

Svet & Skandal 28.11.2021
Miljana Kulić otvorila je dušu u salonu lepote i frizeru otkrila nepoznate detalje iz svog života. Popularni Miksi je našala utehu u frizerskom salonu i raspričala se kao da je na seansi kod psihoterapeuta. – Slušaj, ja ću tebi da počnem da… »
Šok ispovest miljane Kulić! Imam dete, a gledam ga kao brata: Ispričala sve tajne - i o Ivanu Marinkoviću i o Zoli!

Šok ispovest miljane Kulić! Imam dete, a gledam ga kao brata: Ispričala sve tajne - i o Ivanu Marinkoviću i o Zoli!

Mondo 28.11.2021
Miljana Kulić se vratila nekoliko godina unazad i poverila se pred kamerama. Miljana Kulić se vratila nekoliko godina unazad i poverila se pred kamerama. Miljana Kulić poverila se fizeru u salonu lepote u Zadruzi i otkrila nepoznate detalje svog… »
Gagiša postao i ljubavni terapeut Miljana ogolila dušu pred frizerom, pa otkrila sve detalje veze sa Zolom!

Gagiša postao i ljubavni terapeut Miljana ogolila dušu pred frizerom, pa otkrila sve detalje veze sa Zolom!

Alo 28.11.2021
Shvatila je da je Zola u njoj video samo korist. Frizerski salon "Dolče" zajedno sa poznatim frizerom, Gagišom, zaduženi su za ulepšavanje zadrugara nedeljom, a Miljana Kulić uživala je u najsavremenijim tretmanima za kosu, a Gagiša joj je uradio… »

Vesti dana »