Povezane vesti

Patrijarh Porfirije apelovao na sve da čuvaju jedni druge, a ne da se biju

Patrijarh Porfirije apelovao na sve da čuvaju jedni druge, a ne da se biju

Radio 021 28.11.2021
Patrijarh Porfirije apelovao je večeras, povodom sukoba u subotu, na sve da čuvaju jedni druge, a ne da se biju. Patrijarh je u obraćanju vernicima na početku Božićnog posta, naveo i da može samo da se moli da svi građani čuvaju jedni druge a na… »
Apel Porfirija: Da čuvamo jedni druge, a ne da se bijemo

Apel Porfirija: Da čuvamo jedni druge, a ne da se bijemo

Nova 28.11.2021
Poglavar Srpske pravoslavne crkve Porfirije uputio je povodom jučerašnjih dešavanja apel u kojem je zamolio sve građane za mir i međusobno poštovanje. "Mogu samo da molim sve, da apelujem, da čuvamo jedni druge, a ne da se bijemo. Svako je svakome… »
Patrijarh reagovao na jučerašnje incidente: Na samom ulasku u božićni post, bijemo se međusobno pesnicama, motkama…

Patrijarh reagovao na jučerašnje incidente: Na samom ulasku u božićni post, bijemo se međusobno pesnicama, motkama…

Pravda 28.11.2021
Patrijarh Porfirije izjavio je danas da je sa tugom pratio fizičke sukobe koji su izbili tokom blokada puteva u Srbiji i apelovao na sve da čuvaju jedni druge, a ne da se tuku. „Juče sam sa tugom pratio, kako su među nama, pripadnicima istog naroda… »
Oglasio se patrijarh Porfirije povodom fizičkih sukoba tokom blokada puteva u Srbiji

Oglasio se patrijarh Porfirije povodom fizičkih sukoba tokom blokada puteva u Srbiji

Sputnik 28.11.2021
Patrijarh Porfirije izjavio je danas da je sa tugom pratio fizičke sukobe koji su izbili tokom blokada puteva u Srbiji i apelovao na sve da čuvaju jedni druge, a ne da se tuku. „Juče sam sa tugom pratio, kako su među nama, pripadnicima istog naroda… »
Patrijarh Porfirije pozvao na mir: S tugom sam pratio jučerašnji dan. Čuvajmo jedni druge

Patrijarh Porfirije pozvao na mir: S tugom sam pratio jučerašnji dan. Čuvajmo jedni druge

Telegraf 28.11.2021
"Period posta, u koji smo zakoračili, nas podseća i poziva na neophodni mir" Patrijarh Porfirije izjavio je danas da je sa tugom pratio fizičke sukobe koji su izbili tokom blokada puteva u Srbiji i apelovao na sve da čuvaju jedni druge, a ne da se… »
Na samom ulasku u Božićni post... Apel patrijarha Porfirija: Mogu samo da molim sve (video)

Na samom ulasku u Božićni post... Apel patrijarha Porfirija: Mogu samo da molim sve (video)

Srbija danas 28.11.2021
Moramo znati da nemiri, ma koliko hteli da donesu mir, neumitno proizvode nove i nove nemire, poručio je patrijarh Srpske pravoslavne crkve, obraćajući se vernicima na početku Božićnog posta. Patrijarh Porfirije kaže da je juče sa tugom pratio… »

Vesti dana »