Povezane vesti

Dodik: Sutra u Moskvi i o ceni gasa

Dodik: Sutra u Moskvi i o ceni gasa

RTV 29.11.2021
BANJALUKA - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik putuje sutra u Moskvu gde će se sastati sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom, ali bi trebalo da dođe i do susreta sa predstavnicima Gasproma i razgovora o isporuci gasa za Republiku Srpsku… »
Dodik za Gardijan: Okrenuću se Rusiji i Kini ako mi SAD i EU uvedu sankcije

Dodik za Gardijan: Okrenuću se Rusiji i Kini ako mi SAD i EU uvedu sankcije

Novi magazin 29.11.2021
Srpski član Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik izjavio je za britanski Gardijan (The Guardian) da poručuju Vašingtonu, Berlinu i Briselu da postoje države koje će mu pomoći i lideri kojima se može "okrenuti" ukoliko mu EU i SAD uvedu… »
"Za sva: Sr*nja u BiH kriva su četvorica stranaca" Milorad Dodik u intervjuu za "Gardijan" govorio o Srpskoj, Putinu…

"Za sva: Sr*nja u BiH kriva su četvorica stranaca" Milorad Dodik u intervjuu za "Gardijan" govorio o Srpskoj, Putinu…

Blic 29.11.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik u intervjuu za britanski "Gardijan" poručio je da neće pokleknuti pred pretnjama zapadnih sankcija i pred skorašnji sastanak sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom rekao da ga Putin nikada nije prevario… »
Dodik o Putinu: Samo kaže – u čemu ja mogu da pomognem!

Dodik o Putinu: Samo kaže – u čemu ja mogu da pomognem!

Al Jazeera 29.11.2021
Kada odem kod Putina, nema zahtjeva, on samo kaže: ‘U čemu ja mogu da pomognem?’, tvrdi član Predsjedništva BiH. Član Predsjedništva BiH Milorad Dodik izjavio je kako neće odustati od separatističkih planova za Republiku Srpsku ni pod… »
Dodik u intervjuu za "gardijan": Putin me nikada nije izdao

Dodik u intervjuu za "gardijan": Putin me nikada nije izdao

Večernje novosti 29.11.2021
FOTO: Novosti Dodik je poručio da bi ga sankcije i smanjenje finansiranja od strane EU samo primoralo da prihvati ponude za investicije iz Kine. - Čak mislim da mi se to dopada - izjavio je Dodik. On je najavio da će se uskoro videti sa ruskim liderom… »
“Putin me nikada nije prevario”

“Putin me nikada nije prevario”

Vesti online 29.11.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik je poručio da neće pokleknuti pred pretnjama zapadnih sankcija i pred skorašnji sastanak sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom rekao da ga Putin nikada nije prevario. Dodik (62) je poručio da bi ga… »

Vesti dana »