Povezane vesti

Pismo Bekutinog sina KIDA dušu! Ne može da PRIHVATI da Mrke više nema!

Pismo Bekutinog sina KIDA dušu! Ne može da PRIHVATI da Mrke više nema!

Svet & Skandal 29.11.2021
Anin dugogodišnji partner Milutin Mrkonjić Mrka preminuo je u 79.godini, a pismo Bekutinog sina mnoge je rasplakalo. Sin Ane Bekute neutešan je posle smrti Milutina Mrkonjića, a od njega se javno oprostio, potresnim rečima. Објава коју… »
Laća se oprostio od Mrkonjića, a Ani Bekuti uputio posebne reči

Laća se oprostio od Mrkonjića, a Ani Bekuti uputio posebne reči

Nova 29.11.2021
Milan Laća Radulović oglasio na Tviteru i oprostio se od Milutina Mrkonjića i posebo je izrazio saučešće Ani Bekuti, koja je bila tu za njega i njegovu porodicu u teškim trenucima. „Preminuo je Milutin Mrkonjić. Za mnoge, preminuo je još jedan… »
Za mnoge je bio političar, za mene čika mrka: Laća se oprostio od Milutina i izjavio saučešće Ani Bekuti bolnim rečima

Za mnoge je bio političar, za mene čika mrka: Laća se oprostio od Milutina i izjavio saučešće Ani Bekuti bolnim rečima

Mondo 29.11.2021
Sin Marine Tucaković oglasio se povodom smrti Milutina Mrkonjića. Sin Marine Tucaković oglasio se povodom smrti Milutina Mrkonjića. Od Milutina Mrkonjića koji je preminuo 27. novembra u 80. godini oprostile su se brojne javne i estradne ličnosti… »
Saučešće Ani koja je pored svoje borbe bila uz nas i marinu: Laća se oprostio od Mrke rečima koje gađaju u dušu (foto)

Saučešće Ani koja je pored svoje borbe bila uz nas i marinu: Laća se oprostio od Mrke rečima koje gađaju u dušu (foto)

Kurir 29.11.2021
Političar Milutin Mrkonjić Mrka preminuo je 27. novembra na Institutu za kardiovaskularne bolesti, a od njega su se oprostile i brojne poznate ličnosti koje su ga veoma cenile. Među njima je i sin preminule Marine Tucaković, Milan Laća Radulović… »
Stavio sam ruku oko njenog struka, a ona mi je rekla: Sklonite se, vi ste oženjeni! Ovako je Mrka pričao o prvom susretu sa…

Stavio sam ruku oko njenog struka, a ona mi je rekla: Sklonite se, vi ste oženjeni! Ovako je Mrka pričao o prvom susretu sa…

Kurir 29.11.2021
Milutin Mrkonjić preminuo je u 80. godini u Beogradu, a svojevremeno je ispričao da je sa pevačicom Anom Bekutom proveo najlepše godine svog života. Jednom prilikom je otkrio kako je izgledao njihov prvi susret. "Jedina s estrade koju nisam znao bila… »
"Stavio joj ruku oko struka, naljutila se, pa sam tražio da vrati pare"! Ovako je Mrka pričao o prvom susretu sa Anom

"Stavio joj ruku oko struka, naljutila se, pa sam tražio da vrati pare"! Ovako je Mrka pričao o prvom susretu sa Anom

Mondo 29.11.2021
Milutin Mrkonjić je u jednoj emisiji ispričao da "sa estrade samo nije znao Anu", pevačicu koja će postati njegova saputnice. Milutin Mrkonjić je u jednoj emisiji ispričao da "sa estrade samo nije znao Anu", pevačicu koja će postati njegova… »
Mrka nije imao decu, a aninu unučad je voleo ko svoju: Deda Milutin u amanet im ostavio jednu stvar, a razlog će rasplakati…

Mrka nije imao decu, a aninu unučad je voleo ko svoju: Deda Milutin u amanet im ostavio jednu stvar, a razlog će rasplakati…

Kurir 29.11.2021
Visoki funkcioner Socijalističke partije Srbije, omiljeni političar među estradom, Milutin Mrkonjić preminuo je pre dva dana u 80. godini u Beogradu, na Institutu za kardiovaskularne bolesti "Dedinje". Za sobom je ostavio suprugu Draganu, s kojom nije… »
To je bila eksplozija! Mrkin prijatelj otkrio detalje: Napustio je politiku zbog Ane! Pamtim šta mi je rekao kad su se…

To je bila eksplozija! Mrkin prijatelj otkrio detalje: Napustio je politiku zbog Ane! Pamtim šta mi je rekao kad su se…

Kurir 29.11.2021
Milutin Mrkonjić, cenjeni građevinski inženjer, dugogodišnji srpski političar, počasni predsednik Socijalističke partije Srbije i narodni poslanik, napustio nas je u subotu u 80. godini života. Poslednju deceniju njegovog života obeležila je… »
Bekutin sin se oprostio od Mrke potresnim rečima: Bio si mi otac…

Bekutin sin se oprostio od Mrke potresnim rečima: Bio si mi otac…

Nova 29.11.2021
Od preminulog političara i nekadašnjeg narodnog poslanika Milutina Mrkonjića, koji je preminuo u subotu 27. novembra ove godine, oprostio se i Igor Polić, sin njegove dugogodišnje partnerke Ane Bekute. „Nije smelo ovako, dobri moj Milutine. Jednoj… »
Mrka je voleo ovu pesmu! Brena stihovima sve rasplakala i podelila nikad viđene slike s političarem (foto)

Mrka je voleo ovu pesmu! Brena stihovima sve rasplakala i podelila nikad viđene slike s političarem (foto)

Mondo 29.11.2021
Političar i dugogodišnji izabranik Ane Bekute, Milutin Mrkonjić preminuo je u 80. godini u subotu, 27. novembra, a brojne javne ličnosti su se od njega oprostile putem društvenih mreža. Političar i dugogodišnji izabranik Ane Bekute, Milutin… »

Vesti dana »