Povezane vesti

‘Ne smemo da ih potcenimo’: Pantić oprezan pred narednu utakmicu sa Dubočicom – ‘Biće nezgodno’

‘Ne smemo da ih potcenimo’: Pantić oprezan pred narednu utakmicu sa Dubočicom – ‘Biće nezgodno’

Hot sport 29.11.2021
Partizan je slavio juče na ‘krovu’. U 55. minutu igre, Danilo Pantić je postigao treći gol za Partizan u utakmici 18. kola Superlige Srbije protiv Voždovca, ujedno i njegov treći ove sezone. – Poprilično teška utakmica za obe ekipe, ali… »
Menig o proslavi gola: Bio sam ljut na sebe

Menig o proslavi gola: Bio sam ljut na sebe

Večernje novosti 29.11.2021
Foto: M.Vukadinović - Zaista sam presrećan što sam postigao prvi gol na utakmici... Što se tiče reakcije i proslave gola, to sam učinio jer sam bio prvenstveno ljut na sebe jer sam ranije propustio mnogo šansi i sad je konačno sve došlo na svoje… »
Menig slavio gol „ućutkivanjem“: Bio sam ljut na sebe

Menig slavio gol „ućutkivanjem“: Bio sam ljut na sebe

Nova 29.11.2021
Fudbaler Partizana Kvinsi Menig bio je zadovoljan učinkom u pobedi protiv Voždovca rezultatom 3:0 u 18. kolu Superlige. Vodeći gol za goste na „krovu“ je postigao Menig pred kraj poluvremena, a potom su pobedu potvrdili Rikardo Gomeš i Danilo… »
Partizanovo pojačanje proradilo i neće da stane! Srušio Voždovac i poručio: Sve je došlo na svoje!

Partizanovo pojačanje proradilo i neće da stane! Srušio Voždovac i poručio: Sve je došlo na svoje!

Mondo 29.11.2021
Krilni fudbaler Partizana Kvinsi Menig bio je strelac i asistent u pobedi nad Voždovcem. Krilni fudbaler Partizana Kvinsi Menig bio je strelac i asistent u pobedi nad Voždovcem. Fudbaleri Partizana nastavili su niz nepobedivosti u Superligi i nakon 18… »
‘Bio sam ljut na sebe’: Nakon pogotka na ‘krovu’, Menig otkrio šta ga je potpuno izbacilo iz ‘ravnoteže’!

‘Bio sam ljut na sebe’: Nakon pogotka na ‘krovu’, Menig otkrio šta ga je potpuno izbacilo iz ‘ravnoteže’!

Hot sport 29.11.2021
Presrećan je što je postigao gol. U utakmici 18. kola Super lige Srbije koju je ekipa FK Voždovac kao domaćin igrala protiv FK Partizan, vodeći gol za goste je postigao Kvinsi Menig (41. minut), a potom su pobedu utvrdili Rikardo Gomeš (50. minut) i… »
Kvinsi Menig o prstu na ustima: Bio sam ljut na sebe, mnogo sam šansi propustio

Kvinsi Menig o prstu na ustima: Bio sam ljut na sebe, mnogo sam šansi propustio

Mozzart sport 29.11.2021
Posle pogotka na gostovanju kod Voždovca. Pritisak je uvek na strancima, oni su tu da prave razliku. I mada početak Kvinsija Meniga u Partizanu nije bio lagan, poslednje utakmice ohrabruju pred nastavak sezone. Holanđanin je u pobedi nad Voždovcem… »

Vesti dana »