Povezane vesti
Sutra ističe rok da se prijavite za novih 20 evra državne pomoći
Nova 29.11.2021
Utorak, 30. novembar, poslednji je dan za prijavu punoletnih građana za dodatnih 20 evra novčane pomoći iz budžeta. Građani koji su se već prijavili za 30+30 evra pomoći, ne treba da se prijavljuju dodatno. Ministar finansija Siniša Mali je na… »
Još jedan dan vas deli do 20 evra: Prijava za državnu pomoć traje i dalje, novac na računima samo što nije
Blic 29.11.2021
Ministar finansija Srbije Siniša Mali objavio je da se od 15. novembra do danas za dodatnu novčanu pomoć od 20 evra prijavilo ukupno 87.511 građana. Ministar Mali je podsetio da je ostao još jedan dan da se građani prijave preko portala Uprave za… »
Prijava za dodatnih 20 evra ističe 30. novembra
N1 Info 29.11.2021
Utorak, 30. novembar, poslednji je dan za prijavu punoletnih građana za dodatnih 20 evra novčane pomoći iz budžeta. Građani koji su se već prijavili za 30+30 evra pomoći, ne treba da se prijavljuju dodatno. Ministar finansija Siniša Mali je na… »
Vesti dana »
![Završen protest pozorišnih glumaca u Novom Sadu: Odali poštu poginulima u padu nadstrešnice, pa održali protestnu šetnju…](https://nstatic.net/887/39002887gjrpxv.jpg)
Završen protest pozorišnih glumaca u Novom Sadu: Odali poštu poginulima u padu nadstrešnice, pa održali protestnu šetnju (foto, video)
Blic pre 1 satjoš 24 povezane
![Sneg pada 12 sati bez prestanka, putari čitavu noć na terenu: Svi putevi na teritoriji Sjenice, Ivanjice i Zlatibora trenutno…](https://nstatic.net/740/39001740yqcryq.jpg)
Sneg pada 12 sati bez prestanka, putari čitavu noć na terenu: Svi putevi na teritoriji Sjenice, Ivanjice i Zlatibora trenutno su prohodni (FOTO)
RINA pre 6 satijoš 23 povezane
![Studenti prave film o gaženju kolima na blokadama, režimski mediji to prikazali kao lažiranje napada](https://nstatic.net/037/39001037ccdhfu.jpg)
Studenti prave film o gaženju kolima na blokadama, režimski mediji to prikazali kao lažiranje napada
Radio 021 pre 8 satijoš 7 povezanih
![Određen pritvor Dušanu Rafailoviću: Bio predsednik Upravnog odbora za standardizaciju, uhapšen zbog pranja milion evra](https://nstatic.net/630/39003630qcwjfu.jpg)
Određen pritvor Dušanu Rafailoviću: Bio predsednik Upravnog odbora za standardizaciju, uhapšen zbog pranja milion evra
Blic pre 2 satajoš 22 povezane