Povezane vesti

Vučić pozvao gradjane na uzdržanost i da ne preduzimaju ništa kao što je manjina radila

Vučić pozvao gradjane na uzdržanost i da ne preduzimaju ništa kao što je manjina radila

Beta video 29.11.2021
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, govoreći o incidentima na protestu u Šapcu u subotu, Vučić je kazao da je pretučen čovek koji nije prekršio nijedan zakon i koji se kretao veoma sporo i ne ugrožavajući nikoga. Beta/MOD… »
Vučić: "Nisam potpisao zakon"; "Bagerista ima teške telesne povrede, njega su izubijali" (video)

Vučić: "Nisam potpisao zakon"; "Bagerista ima teške telesne povrede, njega su izubijali" (video)

Pravda 29.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o Zakonu o eksproprijaciji i Zakonu o referendumu. "Zakon o eksproprijaciji nisam potpisao, a zakon o referendumu jesam kada sam se vratio iz Sočija", kazao je Vučić prilikom obilaska radova na auto-putu… »
Predsednik Srbije nije potpisao Zakon o eksproprijaciji

Predsednik Srbije nije potpisao Zakon o eksproprijaciji

RTK 29.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da još nije potpisao Zakon o eksproprijaciji, jer čeka mišljenje svog pravnog tima. „Mislim da nisam potpisao zakon, koji je za neke mnogo važan iako nemaju pojma, prave se naivni“, rekao je on… »
Vučić: Zakon o eksproprijaciji nisam potpisao, mislim da Zakon o referendumu jesam

Vučić: Zakon o eksproprijaciji nisam potpisao, mislim da Zakon o referendumu jesam

Radio sto plus 29.11.2021
„Mislim da Zakon o referendumu jesam (potpisao) čim sam se vratio iz Sočija, a Zakon o eksproprijaciji nisam sigurno. Čekam mišljenje pravnog tima“, kazao je Vučić nakon obilaska radova na izgradnji auto-puta E-763, deonica Preljina-Požega… »

Vesti dana »