Povezane vesti

Izetbegović: Ili će sve biti rešeno, ili ništa

Izetbegović: Ili će sve biti rešeno, ili ništa

Politika 29.11.2021
SARAJEVO - Predsednik SDA BiH Bakir Izetbegović poručio je danas posle sastanka u Delegaciji EU, na kojem se razgovaralo o izmenama Izbornog zakona, da tek slede najduži sastanci i da „probosanski blok jedinstveno ide na sve ili ništa”. „Ili će… »
Izetbegović nakon sastanka sa Palmerom: "Ili će biti sve rešeno ili ništa neće biti rešeno"

Izetbegović nakon sastanka sa Palmerom: "Ili će biti sve rešeno ili ništa neće biti rešeno"

Blic 29.11.2021
Predsednik Stranke demokratska akcije (SDA) Bakir Izetbegović rekao je nakon susreta sa specijalnim izaslanikom za izbornu reformu Sjedinjenih Američkih Država Metjuom Palmerom i direktorkom pri Evropskoj službi za spoljne poslove Angelinom Ajhorst da… »
Izetbegović: Ili će sve biti rešeno, ili ništa

Izetbegović: Ili će sve biti rešeno, ili ništa

Sputnik 29.11.2021
Predsednik SDA BiH Bakir Izetbegović poručio je danas posle sastanka u Delegaciji EU, na kojem se razgovaralo o izmenama Izbornog zakona, da tek slede najduži sastanci i da „probosanski blok jedinstveno ide na sve ili ništa“. „Ili će sve biti… »
Izetbegović ponovo preti: "Ili će sve biti rešeno, ili ništa"

Izetbegović ponovo preti: "Ili će sve biti rešeno, ili ništa"

Večernje novosti 29.11.2021
Foto: EPA - Ili će sve biti rešeno, ili neće biti ništa rešeno - rekao je Izetbegović. Dodao je da se oseća "kritična masa na probosanskoj strani'', koja, kako je naveo, neće izaći u susret ničemu što je jednostrano. Na pitanje novinara da li… »
Palmer: Nemamo projekat za izborne reforme u BiH, tu smo samo da pomognemo da se nadje rešenje

Palmer: Nemamo projekat za izborne reforme u BiH, tu smo samo da pomognemo da se nadje rešenje

Novi magazin 29.11.2021
Američki izaslanik za izbornu reformu u BiH Metju Palmer izjavio je danas u Sarajevu da on predstavlja SAD i da, kada se obraća, govori u ime politike te države. "Ja predstavljam SAD i kada se obraćam govorim u ime politike SAD. Angelina Ajhorc… »
Palmer: Nemamo projekat za izborne reforme u BiH, tu smo samo da pomognemo da se nađe rešenje

Palmer: Nemamo projekat za izborne reforme u BiH, tu smo samo da pomognemo da se nađe rešenje

Danas 29.11.2021
Američki izaslanik za izbornu reformu u BiH Metju Palmer izjavio je danas u Sarajevu da on predstavlja SAD i da, kada se obraća, govori u ime politike te države. „Ja predstavljam SAD i kada se obraćam govorim u ime politike SAD. Angelina Ajhorc… »
Opozicija u FBiH s Palmerom i Eichhorst: Tražimo samo poštene izbore

Opozicija u FBiH s Palmerom i Eichhorst: Tražimo samo poštene izbore

Slobodna Evropa 29.11.2021
Zatražili smo samo poštene izbore, poručili su predstavnici opozicijskih stranaka u Bosni i Hercegovini (BiH) nakon sastanka s predstavnicima Evropske unije (EU) i Sjedinjenih Američkih Država (SAD). Na sastanku 29. novembra sa specijalnim… »
Put ka EU: Palmer: "Reforme su važne za funkcionalnost institucija BiH"

Put ka EU: Palmer: "Reforme su važne za funkcionalnost institucija BiH"

Blic 29.11.2021
Američki izaslanik za Izborni zakon u BiH Metju Palmer izjavio je danas u Sarajevu da predstavlja SAD i da, kada se obraća, govori u ime politike SAD. Palmer je to rekao odgovarajući na pitanje o navodnim pretnjama lideru SDA Bakiru Izetbegoviću… »
Metju Palmer se obratio u Sarajevu: Govorim u ime…

Metju Palmer se obratio u Sarajevu: Govorim u ime…

Vesti online 29.11.2021
Američki izaslanik za Izborni zakon u BiH Metju Palmer izjavio je u Sarajevu da predstavlja SAD i da, kada se obraća, govori u ime politike SAD. Palmer je to rekao odgovarajući na pitanje da austrijski Standard piše o navodnim pretnjama lideru SDA… »
Palmer Sarajevu: Ja govorim u ime SAD

Palmer Sarajevu: Ja govorim u ime SAD

Politika 29.11.2021
SARAJEVO - Američki izaslanik za Izborni zakon u BiH Metju Palmer izjavio je danas u Sarajevu da predstavlja SAD i da, kada se obraća, govori u ime politike SAD. Palmer je to rekao odgovarajući na pitanje sarajevske N1 tv., da austrijski Standard piše… »
Palmer: Ne govorim u ime HDZ-a BiH već Sjedinjenih Država

Palmer: Ne govorim u ime HDZ-a BiH već Sjedinjenih Država

Slobodna Evropa 29.11.2021
Predstavljam Sjedinjene Američke Države (SAD). Kad govorim 'ja' govorim u ime politike SAD-a. Ja i Angelina (Eichhorst) nismo ovdje da bismo zastupali bilo kakav plan. Mi posredujemo u tome da političke stranke same postignu dogovor, naglasio je 29… »

Vesti dana »