Povezane vesti
ZZS i Akcija pozvali građane Šapca, povodom režimskog protesta, da ne nasedaju na provokacije
Beta 29.11.2021
Zajedno za Srbiju (ZZS) i Otvorena gradjanska platforma Akcija saopštili su da danas više neće imati organizovane aktivnosti u Šapcu i pozvala gradjane da, povodom najavljenog "režimskog protesta", ne nasedaju na provakcije. ZZS i Akcija su u saopštenju… »
ZZS: Protest u Šapcu nije naš, ne nasedajte na provokacije
Danas 29.11.2021
Zajedno za Srbiju i Otvorena građanska platforma AKCIJA pozvali su danas Šapčane da, „povodom najavljenog režimskog protesta u Šapcu ne nasedaju na provokacije“. „Mi smo drugačiji, ne koristimo njihove metode. Dopustimo zavedenim naprednjačkim botovima… »
Vesti dana »
Strani radnici imaju ista prava kao naši: Nepalci se sele iz kragujevačkog naselja nakon jezivog protesta grupe ekstremista, hitno potreban plan zbog ksenofobije
Blic pre 11 minutajoš 1 povezana
Pijan tukao ženu cepanicom u glavu Užas u Zemunu: Uhapšen zbog nasilja u porodici
Blic pre 7 satijoš 1 povezana
Zelenski objavio spisak! Neko od njih će zameniti drugog čoveka Ukrajine: "Možda bih mogao i da živim bez njega"
Blic pre 7 satijoš 1 povezana




