Povezane vesti

Vučić za dan od „da sam video Zakon o referendumu“ do „mislim da sam potpisao“

Vučić za dan od „da sam video Zakon o referendumu“ do „mislim da sam potpisao“

N1 Info 29.11.2021
Iako je u Službenom glasniku objavljen Ukaz, u kome se vidi da je predsednik države još u četvrtak 25. novembra potpisao Zakon o referendumu, Aleksandar Vučić je sinoći izjavio da bi "imao primedbe, da je video Zakon o referendumu", danas je… »
Zakon o referendumu stupio na snagu, Vučić „misli da ga je potpisao“

Zakon o referendumu stupio na snagu, Vučić „misli da ga je potpisao“

Jugmedia 29.11.2021
Iako je sinoć, gostujući u emisiji Hit tvit, predsednik Aleksandar Vučić rekao da bi „imao primedbe, da je video Zakon o referendumu“, u Službenom glasniku je objavljen Ukaz u kome se vidi da ga je potpisao 25. novembra. Danas je, odgovarajući… »
Ekološki ustanak u otvorenom pismu Vučiću: Povucite nakaradne zakone ili će Srbija stati

Ekološki ustanak u otvorenom pismu Vučiću: Povucite nakaradne zakone ili će Srbija stati

Beta 29.11.2021
Ekološki ustanak uputio je danas predsedniku države otvoreno pismo u kojem je pozvao da se do petka, 3. decembra povuku "nakaradni i neustavni zakoni o referendumu i eksproprijaciji", ili će, kako je navedeno, u subotu Srbija stati. Ekološki ustanak… »
Ekološki ustanak u otvorenom pismu Vučiću: Povucite nakaradne zakone ili će Srbija stati

Ekološki ustanak u otvorenom pismu Vučiću: Povucite nakaradne zakone ili će Srbija stati

Radio sto plus 29.11.2021
„Da li znate da je Zakon o referendumu i narodnoj inicijativi objavljen u službenom glasniku RS br. 111/21 od 25.11.2021. godine ? Isti ne može biti objavljen ako prethodno nije potpisan od strane predsednika RS. Da li ste svesni da ste u emisiji TV… »
Ekološki ustanak dao rok Vučiću da poništi „neustavne zakone“

Ekološki ustanak dao rok Vučiću da poništi „neustavne zakone“

N1 Info 29.11.2021
Pokret Ekološki ustanak dao je predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću rok do petka 3. decembra da povuče, odnosno poništi, "nakaradne i neustavne" zakone, najavljujući da će u suprotnom "Srbija stati" u subotu. „Pozivamo vas da učinite sve da… »
Otvoreno pismo predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću: Dajemo vam ultimatum

Otvoreno pismo predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću: Dajemo vam ultimatum

Nova 29.11.2021
Pokret Ekološki ustanak uputio je pismo prvom čoveku države, povodom donošenja dva nova zakona u Skupštini Srbije, zbog kojih se danima u celoj Srbiji organizuju protesti i blokade. Pismo prenosimo u celosti. Gospodine predsedniče Republike Srbije… »

Vesti dana »