Povezane vesti
Tito i milošević su živeli u vladimirovom domu: Sati ga delili da postane najbogatiji čovek u Srbiji, pa je usledio šok!
Mondo 29.11.2021
Sin jednog od gradonačelnika Beograda godinama pokušava da povrati ono što mu pripada. Sin jednog od gradonačelnika Beograda godinama pokušava da povrati ono što mu pripada. Vladimiru Lešiću, koji je praunuk bogatog trgovca, arhitekte, građevinca i… »
Vladimira 24 sata delilo da postane najbogatiji čovek u Srbiji: U njegovoj kući su stanovali Tito i Milošević
Kurir 29.11.2021
Vladimiru Lešiću, praunuku imućnog trgovca, arhitekte, građevinca i jednog od gradonačelnika Beograda Miloša Savčića kome je pripadalo 15 stambenih, šest poslovnih zgrada, među njima i deo Palate Albanije, vila Mir na Dedinju, veliki deo Boka Kotorske… »
Vesti dana »
Novi detalji spasavanja američkog pilota: "Mislili smo da je poruka koju je poslao bila zamka, oboren raketom sa ramena"
Kurir pre 2 satajoš 56 povezanih
Vremenska prognoza Srbije: Najtopliji ponedeljak u godini, zatim značajan pad temperatura
Naslovi.ai pre 4 satijoš 33 povezane
Kardinal Nemet u Uskršnjoj poslanici: Kuda ide ovaj svet, noć i tama vladaju, srca su nam kamena
Beta pre 15 satijoš 21 povezana
Koalicija oko SNS osvojila 63,26 odsto glasova u Majdanpeku, u skupštinu ušle još dve liste
Newsmax Balkans pre 4 satijoš 12 povezanih



