Povezane vesti

Stiže demant: Skoro ceo tim je zaražen novim sojem, ali on nije – Srbija se zabrinula za njega, a sada se on oglasio i…

Stiže demant: Skoro ceo tim je zaražen novim sojem, ali on nije – Srbija se zabrinula za njega, a sada se on oglasio i…

Hot sport 30.11.2021
Srpski fudbaler se nalazi u karantinu. U medijima se pojavila vest da je čak 13 fudbalera Belenenseša zaraženo novim omikron sojem korona virusa, a da je među njima i srpski fudbaler Andrija Luković. Na svu sreću, ta informacija nije tačna, što je… »
"Imaju omikron soj, ali su vakcinisani, pa su dobro": Andrija Luković iz Belenensesa za "Blic" priča o epidemiji korone među…

"Imaju omikron soj, ali su vakcinisani, pa su dobro": Andrija Luković iz Belenensesa za "Blic" priča o epidemiji korone među…

Sportal blic 29.11.2021
Portugalski mediji danas su objavili vesta da je među njima i srpski internacionalac kojeg nije bilo u protokolu za meč sa Benfikom. Readkcija „Blic sporta“ je ovim povodom stupila u kontakt sa našim fudbalerom koji nastupa u Portugalu, a on je u… »
Ceo klub zaražen omikron sojem osim bivšeg fudbalera zvezde: "Srećom ja nisam oboleo, a i ostali su vakcinisani pa su dobro"

Ceo klub zaražen omikron sojem osim bivšeg fudbalera zvezde: "Srećom ja nisam oboleo, a i ostali su vakcinisani pa su dobro"

Večernje novosti 29.11.2021
Foto: Nebojsa Parausic Nekadašnji mladi reprezentativac Srbije u razgovoru za Blic negirao je da je zaražen, ali je istakao da je dobar deo što igrača što stručnog štaba dobio pozitivne nalaze zbog čega se nalaze u karantinu. -Na sreću ja nisam… »

Vesti dana »