Povezane vesti

Rafa spreman za povratak - Imao poruku za publiku

Rafa spreman za povratak - Imao poruku za publiku

Sportske.net 30.11.2021
Sve je obradovala vest da će se jedan od najboljih svetskih tenisera Rafael Nadal, vratiti na teren. On će posle višemesečne pauze ponovo zaigrati na "Mubadala šampionatu" u Abu Dabiju. "Zdravo svima. Veoma sam srećan što ću ponovo učestvovati na… »
Španac najavio povratak i obradovao navijače: ‘Veoma sam srećan! Vidimo se’

Španac najavio povratak i obradovao navijače: ‘Veoma sam srećan! Vidimo se’

Hot sport 30.11.2021
Poznato je kada će Rafa ponovo istrčati na teren! Ljubiteljima tenisa već dugo na terenu nedostaje Rafael Nadal. Legendarni Španac je zbog povrede stopala ranije završio sezonu, a bliži se vreme za povratak. Popularni Rafa je najavio da će… »
Zagrevanje pred Melburn, poznato kada se vraća Rafa

Zagrevanje pred Melburn, poznato kada se vraća Rafa

Sportske.net 30.11.2021
Svojevremeno najbolji teniser sveta Rafael Nadal vratiće se narednog meseca na teren kada će učestvovati na egzibicionom turniru u Abu Dabiju. Nadal nije bio na terenu od početka avgusta i intervencije na stopalu, a na turniru planiranom za sredinu… »
Nadal se vraća na teren sredinom decembra

Nadal se vraća na teren sredinom decembra

Dnevnik 30.11.2021
MAJORKA: Španski teniser Rafael Nadal vraća se na teren sredinom decembra na egzibicionom turniru u Abu Dabiju. Španac će tako braniti titulu osvojenu 2019. godine, a na terenu će se pojaviti prvi put od početka avgusta i intervencije na stopalu… »
‘Srećan sam’: Rafael Nadal najavio povratak na teren, sprema se za Australijan open! (video)

‘Srećan sam’: Rafael Nadal najavio povratak na teren, sprema se za Australijan open! (video)

Hot sport 30.11.2021
Bik sa Majorke uskoro bi ponovo trebalo da se nađe na terenu. Rafael Nadal će kao prva zvezda učestovati na egzibicionalnom turniru Mubadala u Abu Dabiju, koji će se održati sredinom ovog meseca. Španac tamo brani titulu osvojenu na prethodnom… »
Nadal najavio povratak na teren: Srećan sam

Nadal najavio povratak na teren: Srećan sam

Vesti online 30.11.2021
Rafael Nadal sprema se za povratak na teren sredinom decembra. Bivši broj jedan će biti prva zvezda egzibicije Mubadala svetski teniski šampionat u Abu Dabiju. On tamo brani titulu koju je osvojio na prethodnom izdanju turnira 2019. godine. Tada je u… »

Vesti dana »