Povezane vesti

Đilas za Danas: Vulin nastavlja da krši zakon

Đilas za Danas: Vulin nastavlja da krši zakon

Novi magazin 30.11.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas rekao je danas da ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin nastavlja iz dana u dan da krši zakon. Đilas je za list Danas, komentarišući izjavu Vulina da će policija reagovati u skladu sa… »
Đilas: Sestrić nepostojeće tetke iz Kanade nastavlja da krši zakon

Đilas: Sestrić nepostojeće tetke iz Kanade nastavlja da krši zakon

Danas 30.11.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas kaže za Danas da ministar policije Aleksandar Vulin nastavlja da krši zakon. On je to rekao komentarišući najavu ministra policije Aleksandra Vulina da će policija „reagovati u skladu sa svojom… »
"Nema tu ništa protivustavno" Vučić o Zakonu o eksproprijaciji i protestima: Neka rade šta hoće, sve će se videti na…

"Nema tu ništa protivustavno" Vučić o Zakonu o eksproprijaciji i protestima: Neka rade šta hoće, sve će se videti na…

Večernje novosti 30.11.2021
Foto: Tanjug On tako odgovara na pitanje o protestima tokom vikenda. - Toliko je revolt ljudi u Srbiji, običnog sveta, na to što su radili prethodnih nekoliko dana. Zato pozivam ljude na uzdržanost, neka rade šta hoće, na kraju ćemo imati izbore i… »
Lazović: Policija da ne napada ljude i spreči nasilje

Lazović: Policija da ne napada ljude i spreči nasilje

Danas 30.11.2021
Pozivam policajce da ne napadaju ljude i da spreče nasilje, kaže za Danas Radomir Lazović, aktivista inicijative Ne davimo Beograd, komentarišući najavu ministra policije Aleksandra Vulina da će policija „reagovati u skladu sa svojom snagom i… »
"Još nisam doneo odluku da li da potpišem Zakon o eksproprijaciji; Na kraju se stvari rešavaju na izborima"

"Još nisam doneo odluku da li da potpišem Zakon o eksproprijaciji; Na kraju se stvari rešavaju na izborima"

RTV 30.11.2021
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas da demokratija ima svoju cenu i da s vremena na vreme mora da se trpi teror manjine, ali i to mora imati svoje granice, kao i da se na kraju stvari rešavaju na izborima. Još nisam doneo… »
Neka blokiraju šta hoće, i tome dođe kraj Vučić: Na kraju, sve se rešava na izborima, olovkom! Ne plašim se, ulici ne…

Neka blokiraju šta hoće, i tome dođe kraj Vučić: Na kraju, sve se rešava na izborima, olovkom! Ne plašim se, ulici ne…

Kurir 30.11.2021
Ja vas savetujem da nastavite da blokirate puteve, a policiji savetujem da se skloni sve dok ne počnu da biju ljude i napadaju institucije, neka narod vidi. BEOGRAD - Neka blokiraju šta hoće! I tome dođe kraj... Na kraju, sve se rešava na izborima… »
"Čini Mi se da ću da potpišem": Vučić o Zakonu o eksproprijaciji - Video sam ga jutros, tražiću dodatna mišljenja

"Čini Mi se da ću da potpišem": Vučić o Zakonu o eksproprijaciji - Video sam ga jutros, tražiću dodatna mišljenja

Mondo 30.11.2021
"Mi želimo da se ponašamo demokratski, i demokratija mora da ima svoju cenu, i moramo da trpimo s vremena na vreme teror manjine, ali moramo da pokažemo dobru volju", kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. "Mi želimo da se ponašamo demokratski… »
Demokratija ima cenu Vučić o protestima: Pustite ih da rade šta hoće, dok god ne tuku ljude

Demokratija ima cenu Vučić o protestima: Pustite ih da rade šta hoće, dok god ne tuku ljude

Večernje novosti 30.11.2021
Foto: Tanjug On je ovom prilikom rekao da država želi da se ponaša demokratski i da demokratija ima svoju cenu, a to znači da većina s vremena na vreme mora da trpi. - Moj savet nadležnim organima je da ih puste da rade šta god hoće, dok god ne… »

Vesti dana »