Повезане вести

"Дај ми два бурека, ја сам припадник државне безбедности": Мортус пијани мушкарац упао у пекару у Врању и уз претњу…

"Дај ми два бурека, ја сам припадник државне безбедности": Мортус пијани мушкарац упао у пекару у Врању и уз претњу…

Блиц 30.11.2021
Власник пекаре "Пионир", која се налази у центру Врања пријавио је полицији бизаран покушај разбојништва јер му је у пекару дошло НН лице које је носило пиштољ и држећи руку на пиштољу пришло власнику пекаре и рекао… »
Бизарна крађа усред Врања: Представио се као безбедњак, претио пиштољем и од пекара узео два бурека, а то није све!

Бизарна крађа усред Врања: Представио се као безбедњак, претио пиштољем и од пекара узео два бурека, а то није све!

Мондо 30.11.2021
Мушкарац је током крађе оставио 100 динара и рекао да ће сутра донети још 140. Мушкарац је током крађе оставио 100 динара и рекао да ће сутра донети још 140. Власник једне пекаре, која се налази у центру Врања, пријавио… »
Лажним пиштољем претио пекару и украо бурек: „Још 140 динара ћу донети сутра“

Лажним пиштољем претио пекару и украо бурек: „Још 140 динара ћу донети сутра“

Нова 30.11.2021
Власник пекаре „Пионир“, која се налази у центру Врања пријавио је полицији бизаран покушај разбојништва када му је у пекару дошао непознати мушкарац који је носио пиштољ и, држећи руку на оружју, пришао власнику… »
Бизарна крађа у Врању: Лажни безбедњак ушао с пиштољем у пекару и рекао "дај 2 бурека"

Бизарна крађа у Врању: Лажни безбедњак ушао с пиштољем у пекару и рекао "дај 2 бурека"

Телеграф 30.11.2021
Исти човек се појавио три сата после поноћи у пекари и тражио од пекара да му оставља стари хлеб јер има пса код куће. Власник пекаре "Пионир", која се налази у центру Врања пријавио је полицији бизаран покушај… »

Вести дана »