Povezane vesti

"Mi smo dva Srbina i navijamo za zvezdu": Mihajlović o bolesti, Morinju i Arnautoviću

"Mi smo dva Srbina i navijamo za zvezdu": Mihajlović o bolesti, Morinju i Arnautoviću

Večernje novosti 30.11.2021
FOTO: EPA Dvojice stručnjaka čije neprijateljstvo se pretvorilo u veliko prijateljstvo. Srpski strateg govorio je na konferenciji za medije pred meč o očekivanjima, a posebno su interesantni bili njegovi odgovori vezani za portugalskog stručnjaka. -… »
Neke stvari se ne zaboravljaju: Iako su se ranije svađali, Mihajlović je ispričao zbog čega voli Murinja!

Neke stvari se ne zaboravljaju: Iako su se ranije svađali, Mihajlović je ispričao zbog čega voli Murinja!

Hot sport 30.11.2021
‘Čizma’ bruji o ovom duelu. U vanrednom kolu Serije A snage će odmeti Bolonja i Roma. Sa jedne strane Siniša Mihajlović, a sa druge, Žoze Murinjo. Ovaj duel izazvao je veliku pažnju javnosti na ‘čizmi’, baš zbog pomenutih trenera. – On… »
Arnautović i Mihajlović - Dva Srbina koja navijaju za Crvenu zvezdu

Arnautović i Mihajlović - Dva Srbina koja navijaju za Crvenu zvezdu

Sportske.net 30.11.2021
Trener Bolonje Siniša Mihajlović govorio je o svom specifičnom odnosu sa napadačem tog kluba Markom Arnautovićem. Austrijski napadač srpskog porekla se minulog leta preselio na stadion "Renato Dal' Ara" i bio je velika želja Siniše Mihajlovića… »
Miha: Murinjo mi je prijatelj, bio je uz mene kada sam bio bolestan, a to ne zaboravljam

Miha: Murinjo mi je prijatelj, bio je uz mene kada sam bio bolestan, a to ne zaboravljam

Mozzart sport 30.11.2021
„Aranutović i ja smo Srbi, poštovanje kreće odatle. Obojica navijamo za Crvenu zvezdu“. Bolonja u sredu čeka Romu u okviru Serije A, a to će biti ujedno i sudar trenera Siniše Mihajlovića i Žozea Murinja. Srpski strateg govorio je na… »

Vesti dana »