Povezane vesti

Stanojević pred gostovanje trećeligašu: Odmara samo jedan igrač, Zvezdin termin nije bitan

Stanojević pred gostovanje trećeligašu: Odmara samo jedan igrač, Zvezdin termin nije bitan

Vesti online 30.11.2021
Posle ubedljive pobede nad Voždovcem (3:0), kojim su donekle izlečili rane iz Talina, fudbalere Partizana u sredu od 16.15 časova očekuje i duel osmine finala Kupa Srbije protiv Dubočice. Crno-beli su apsolutni favoriti protiv trećeligaša koji ne… »
Šmekerski potez crno-belih: Partizan ustupa Dubočici svoj deo prihoda

Šmekerski potez crno-belih: Partizan ustupa Dubočici svoj deo prihoda

Sportski žurnal 30.11.2021
Fudbaleri Partizana igraju u sredu u Nišu meč osmine finala Kupa Srbije, protiv trećeligaša Dubočice iz Leskovca. Meč između Dubočice i Partizana na programu je u sredu od 16.15. Činjenica da GFK Dubočica po prinudi organizuje utakmicu sa… »
Dubočica bez bele zastave: Dešavaju se iznenađenja u Kupu

Dubočica bez bele zastave: Dešavaju se iznenađenja u Kupu

Mozzart sport 30.11.2021
Leskovčani u Nišu dočekuju Partizan. Postao je Partizan večiti finalista Kupa Srbije, sedam poslednjih godina je igrao završni meč za trofej. Ali, to ne plaši fudbalere Dubočice, koji će u sredu dočekati u Nišu, a ne na svom terenu u Leskovcu… »
Partizan dobio odličnu vest: pred meč u Kupu! Stanojević ima razloga za zadovoljstvo, odmara samo jednog fudbalera protiv…

Partizan dobio odličnu vest: pred meč u Kupu! Stanojević ima razloga za zadovoljstvo, odmara samo jednog fudbalera protiv…

Sportal blic 30.11.2021
će, , već u sredu popodne imati novi okršaj, ovoga puta će u okviru u Nišu gostovati . Četa apsolutni je favorit pred duel sa ekipom koja prošle godine nije uspela da zadrži status drugoligaša. Takođe, umesto u Leskovcu, odakle dolazi sutrašnji… »
Stanojević pred Dubočicu: Nismo mašine, a odigrali smo do sada 30 utakmica

Stanojević pred Dubočicu: Nismo mašine, a odigrali smo do sada 30 utakmica

Mozzart sport 30.11.2021
Partizanov trener najavio i rotacije u Kupu, Saša Zdjelar će odmoriti, šansu će dobiti Marko Milovanović. Beše onih 0:0 s Proleterom pre desetak dana i to se desi. Ali, čini se da je utisak o Partizanovoj igri u poslednje vreme u javnosti primarno… »
Stanojević: Motivisano protiv Dubočice, valjda je teren dobar

Stanojević: Motivisano protiv Dubočice, valjda je teren dobar

Nova 30.11.2021
Fudbaleri Partizana igraju protiv leskovačke Dubočice u Nišu (sreda, 16.15), utakmicu osmine finala Kupa Srbije. Trener crno-belih Aleksandar Stanojević kaže da je ekipa spremna za duel protiv srpskoligaša. „Znamo šta nam je cilj i utakmicu… »
Znam kako radi pižon, to je korisno za zvezdu: Stanoje o legendi u Dekijevom štabu - Mi funkcionišemo na drugačiji način

Znam kako radi pižon, to je korisno za zvezdu: Stanoje o legendi u Dekijevom štabu - Mi funkcionišemo na drugačiji način

Mondo 30.11.2021
Trener crno-belih je bio upitan da prokomentariše zanimljivu vest iz rivalskog tabora. Trener crno-belih je bio upitan da prokomentariše zanimljivu vest iz rivalskog tabora. Fudbaleri Partizana u sredu (16.15) igraju u Nišu protiv Dubočice osminu… »
Stanoje pred Niš - o lošim uslovima, terminu i "labavom pristupu"

Stanoje pred Niš - o lošim uslovima, terminu i "labavom pristupu"

Sportske.net 30.11.2021
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević oprezno je govorio pred odlazak u Niš gde crno-bele u sredu očekuje duel osmine finala Kupa Srbije protiv leskovačke Dubočice. Utakmica će se odigrati na neutralnom terenu na niškom "Čairu", a… »
Nema šanse dok sam ja trener! Stanojevića pitali o "labavijem" Partizanu - Nismo mi mašine, odigrali smo 30 utakmica!

Nema šanse dok sam ja trener! Stanojevića pitali o "labavijem" Partizanu - Nismo mi mašine, odigrali smo 30 utakmica!

Mondo 30.11.2021
Strateg crno-belih pred gostovanje Dubočici u Kupu Srbije govorio o brojnim temama. Strateg crno-belih pred gostovanje Dubočici u Kupu Srbije govorio o brojnim temama. Fudbaleri Partizana nastavili su da ređaju pobede u Superligi, u Konferencijskoj… »
Stanojević pred dubočicu: Nigde nije bilo labavo

Stanojević pred dubočicu: Nigde nije bilo labavo

Večernje novosti 30.11.2021
FOTO: FK Partizan Crno-beli u sredu (16.15) gostuju Dubočici u Nišu u okviru meča osmine finala Kupa Srbije. "Favoriti smo, to je jasno. Gledali smo njihovih pet-šest utakmica, gledali smo i kako su izbacili Spartak u Subotici na penale, a mogli su i… »

Vesti dana »