Povezane vesti

Veštak: Ubodne rane bile teške i opasne po život

Veštak: Ubodne rane bile teške i opasne po život

Dnevnik 01.12.2021
U nastavku suđenja Dimitriju Stankoviću (44) iz Novog Sada, optuženom da je 21. oktobra prošle godine pokušao da ubije policijskog inspektora Uroša Nikića (34), kao i za krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i… »
Suđenje za pokušaj ubistva novosadskog policajca prekinuto zbog lažne dojave o bombi

Suđenje za pokušaj ubistva novosadskog policajca prekinuto zbog lažne dojave o bombi

Radio 021 01.12.2021
U novosadskom Višem sudu nastavljeno je suđenje D. S. (44) optuženom da je sa 11 uboda nožem u noge i ruke pokušao da ubije Uroša Nikića, inspektora novosadske policije. Osim toga, on se tereti i za nedozvoljeno posedovanje oružja, neovlašćeno… »
Suđenje Dimitriju Stankoviću zbog pokušaja ubistva policajca: Ubo ga nožem 11 puta: "Pokušavao sam da ga sprečim da me…

Suđenje Dimitriju Stankoviću zbog pokušaja ubistva policajca: Ubo ga nožem 11 puta: "Pokušavao sam da ga sprečim da me…

Blic 30.11.2021
U Višem sudu u Novom Sadu nastavljeno je suđenje Dimitriju Stankoviću (44), optuženom da je sa 11 uboda nožem po nogama i rukama pokušao teško ubistvo Uroša Nikića (34), inspektora novosadske policije. Osim toga, on odgovara i za nedozvoljeno… »

Vesti dana »