Povezane vesti

Mile Kitić o optužbama da je kupovao drogu: Moje ime je bilo u svesci dužnika

Mile Kitić o optužbama da je kupovao drogu: Moje ime je bilo u svesci dužnika

Nova 01.12.2021
Pevač Mile Kitić prisetio se prilično stresnog životnog perioda kada su ga mediji lažno optužili da je nabavljao drogu. „Svašta se pisalo o meni. Sve je to deo posla i ja to razumem jer se i novine moraju prodati, kao što i ja ‘prodajem’… »
"Samo 50 evra sam mu dugovao, nisam znao da se bavi drogom": Mile Kitić ispričao sve o hapšenju muškarca na granici kod kog…

"Samo 50 evra sam mu dugovao, nisam znao da se bavi drogom": Mile Kitić ispričao sve o hapšenju muškarca na granici kod kog…

Blic 01.12.2021
Pevač Mile Kitić se, prilikom poslednjeg televizijskog gostovanja, prisetio najstresnijeg perioda u nekoliko decenija dugoj karijeri. - Svašta se pisalo o meni. Sve je to deo posla i ja to razumem jer se i novine moraju prodati, kao što i ja… »
Zapisao je da mu dugujem 50 €, ispostavilo se da se bavi drogom - Mile Kitić o hapšenju dečka koji ga je upisao u svesku

Zapisao je da mu dugujem 50 €, ispostavilo se da se bavi drogom - Mile Kitić o hapšenju dečka koji ga je upisao u svesku

Mondo 01.12.2021
Pevač Mile Kitić prisetio se jedne neprijatne situacije, zbog koje je morao da reaguje. Pevač Mile Kitić prisetio se jedne neprijatne situacije, zbog koje je morao da reaguje. Mile Kitić progovorio je o periodu koji mu je bio najstresniji tokom… »

Vesti dana »